Honda Civic Type R

Honda Civic Type R

Početnik
ma haj nema veze jel stara il nijee :lol::lol::lol::lol:


al dat 30.000 km za onu hondu je previse sto jest jestt :icon_smile:
 
Član
Trozic je napisao(la):
pitanje za sike,kako je šaltati sa tim mjenjačem u tvom civicu jer nije
dole na podu kako da kažem,baš sam gledo na slikama nekim izgleda lijepo
i neobično negdje sam čito da je napraavito tako da se može brže šaltati,
ludi japanci samo izmišljaju :cool:

Extra, samo se kasnije teško naviknuti na "obični".
 
Član
Eh ovako... saznao sam i od Sandora,da se steluje svakih 40000, ali on to ne moze raditi, jer nema alata za to.. pa misa mu.. nije on bilo kakav automehanicar.. Takodjer mi je rekao da samo stelujem ako se sta poremetilo, ili chipovanjem.. a za spustanje v teca, znam da se koristi ova stvarka... samo gdje se to moze naci?
 
Član
a jebemga nevidim nijednu sliku auta .... daj uploaduj slikaa da i ja je vidim :) .... pozzz
 
Član
Auto je mrak, nema sta jedini CTR u nasoj maloj drzavi.
I ja planiram neke godine kad prodje kriza uzeti EP3 ali facelift, jer je ako se ne varam do facelifta bilo problema sa letvom volana.
Sani je napuco frajeru iz Rijeke mislim crnog 2004 ( ima nalju Streetrace 401 ) na 250 KS i to bez nitra, kompresora i slicnih djidja.

Eh da Adi vec sam ti rekao da je stelanje ventila SVAKIH 40.000 KM, a ne po potrebi.
Masina mora biti totalno hladna.
 
Član
obozavam honde a pogotovo civic(sve)generacije ,ova tvoja je ziva perverzija sa svim ovim uradjenim preradama,odlicno i svaka cast:icon_smile:;)
 
Član
Dodao sam opet slike
http://www.bhtuning.com/thread-15149-post-251398.html&#pid251398

ze-tec je napisao(la):
Auto je mrak, nema sta jedini CTR u nasoj maloj drzavi.
I ja planiram neke godine kad prodje kriza uzeti EP3 ali facelift, jer je ako se ne varam do facelifta bilo problema sa letvom volana.
Sani je napuco frajeru iz Rijeke mislim crnog 2004 ( ima nalju Streetrace 401 ) na 250 KS i to bez nitra, kompresora i slicnih djidja.

Eh da Adi vec sam ti rekao da je stelanje ventila SVAKIH 40.000 KM, a ne po potrebi.
Masina mora biti totalno hladna.



Nije jedini http://www.bhtuning.com/thread-15149-post-255874.html&#pid255874
Da, letva je bila (jedini) problem. Malo koji CTR prije facelifta nije promjenio letvu. Kod mene nije mjenjana ali zato kvrcka na makadamu od kad sam kupio auto... ali meni to ne smeta :D neka kvrcka.
Taj crni (sada bijeli) je isao bez nitra 13.7 sec. i prica se da je imao 240 KS (bregaste od Integre 220 + Unichip).
 
Član
Sike je napisao(la):
Dodao sam opet slike
http://www.bhtuning.com/thread-15149-post-251398.html&#pid251398

ze-tec je napisao(la):
Auto je mrak, nema sta jedini CTR u nasoj maloj drzavi.
I ja planiram neke godine kad prodje kriza uzeti EP3 ali facelift, jer je ako se ne varam do facelifta bilo problema sa letvom volana.
Sani je napuco frajeru iz Rijeke mislim crnog 2004 ( ima nalju Streetrace 401 ) na 250 KS i to bez nitra, kompresora i slicnih djidja.

Eh da Adi vec sam ti rekao da je stelanje ventila SVAKIH 40.000 KM, a ne po potrebi.
Masina mora biti totalno hladna.



Nije jedini http://www.bhtuning.com/thread-15149-post-255874.html&#pid255874
Da, letva je bila (jedini) problem. Malo koji CTR prije facelifta nije promjenio letvu. Kod mene nije mjenjana ali zato kvrcka na makadamu od kad sam kupio auto... ali meni to ne smeta :D neka kvrcka.
Taj crni (sada bijeli) je isao bez nitra 13.7 sec. i prica se da je imao 240 KS (bregaste od Integre 220 + Unichip).




da imao je a s nitrom 850ks ;) priča se..
 
Član
Sike je napisao(la):
blablabla... ali kad kupim još jedno auto jer definitivno imam potrebu da kupim neki dreš koji ću voziti kad mi se ne vozi... blablabla

Kupio sam dreš :icon_biggrin: Seat Ibiza TeDI, ova kao novija ali nije ova skroz nova, šta ja znam... a na Hondu sam nabacio Hondine kupske amortizere sa štimanjem visine. Imao sam negdje sliku... potražiću...
 
Član
Evo je
[attachment=19078]

i nabavih za SR i pozada speedline 2010 6J (prednje 7J) sa vjerovatno najužim 15-kama, 165/65/15
[attachment=19079]
 
Top