Honda Civic Type R

Honda Civic Type R

super izbor :D
jel to jedini Type R u BIH ili?
Samo Nos ja nebi na taj Motor nije pravljen za to, mozes na drugi nacin izvuc ti 50KS i bez NOS´a

pozz
 
Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
super izbor :D
jel to jedini Type R u BIH ili?
Samo Nos ja nebi na taj Motor nije pravljen za to, mozes na drugi nacin izvuc ti 50KS i bez NOS´a

pozz

Što se tiče NOS-a, može na svako auto i to je najsigurniji i najjeftinii način dizanja snage za SR. Samo ne treba pretjerivati, mislim da neću ići preko 35 KS.

Bila su dva trkaća grupe N u Sarajevu. Oković (bijeli) je vozio jednog pa je prodan u HR a Vrpčićev (crni) je i dalje u SA.

Ovaj moj je prvi civilni u BiH a kolega je nedavno kupio jednog, tako da sad imaju dva.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
:icon_eek:

noke ipak mislim da si u zabludi velikoj

Ja mislim da je cifra prije oko 20-25k ali markica
polovan mozes naci za 13000 -14000 eura mada ovaj kod siketa vrijedi puno vise :123::123::123::123::123: ko voli nek izvoli evo link :)

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2514320&show=
 
Član
nema sta

dobro auto
ide brzo, fino izgleda

kad cemo na onaj burek sto Smith-a boli glava od njega ....:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
:icon_eek:

noke ipak mislim da si u zabludi velikoj

Ja mislim da je cifra prije oko 20-25k ali markica

Ja sam svoj platio 13.000 eura (sa dadžbinama, 11.000 eura je bio u švici ali je nakon cjenkanja spustio cijenu na 10.000 eura) ali ga ne možeš naći brzo za te pare (sa klimom).
To je neka minimalna cijena i treba dobro paziti kakvo je auto, ja sam tražio bar pola godine i poslao svog čovjeka u Švicarsku da provjeri i kupi auto. Prešao je, kad sam ga ja uzeo - 98.000 km.
Prerade ne računam a sa njima me je izašao oko 31.000 KM, možda malo više.
 
Top