Honda Civic Type R FK2 2016

Honda Civic Type R FK2 2016

Član
Ako si možeš priuštiti odradi kakav usis sigurno ima već sto izbačen, downpipe i ispuh i topla preporuka odradit custom tune a ne genetičke mape.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
Ako si možeš priuštiti odradi kakav usis sigurno ima već sto izbačen, downpipe i ispuh i topla preporuka odradit custom tune a ne genetičke mape.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk


Sad ima dosta ih tako da cu vidjet stace vit. Mada miltek i remus
Ako si možeš priuštiti odradi kakav usis sigurno ima već sto izbačen, downpipe i ispuh i topla preporuka odradit custom tune a ne genetičke mape.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
388762-3838643.jpg



Pozz raja sta ima Nisam odavno nista stavljao nije se imalo vremena od kako sam postao otac :) Uglavno nista se nije promjenilo honda je jos uvjek tu kilometraza raste a ona slusa ko nova. trenutno na 35 000km. Sutra ako bogda idemo za bosnu pa tako da vidjet ce te je sigurno negdje. Ako sporo vozim znaj da nisam sam ako proletim izvinjavam se zurim negdje hahahah stigni ako mozes heheh malsa sala naravno . Do sad nije bilo nista zanimljivo neki dan sam konacno dobio sansu da probam omjerit snagu protiv Mercedes CLA45 AMG. 380hp. Bez lazi ili kakvi sranja u startu on uzima mene sto je i za ocekivat jer je tu 4MATIC ALi kad krenem od 50 pa do 200+ skoro pa smo isti.
 
388762-3838644.jpg

Nove gume su tu GOODYEAR EAGEL F1 ASYMETIC 3. Jako dobre i po mokrom i po suhoj podlozi. Jedina mana bar sto ja osjecam mada mozda gresim jest da su malo bucne. I ako na testovima pise i kazu da su naj tise gum eu svojoj klassi. Kako god nadam se da ce ove izdrzat bar duze od prosle koja je explodirala kad sam na letio na manji kamen u sarajevu ...3000km stara guma hahaha
 
Ipak nakon nekog duzeg razmisljanja i svega hondica ce ipak ici na prodajj kad se vratim. Za slijedeci auto neznam koji ce bit ali izbor trenutno stoji izmedju Nove Civic Type R Fk8 ili da predjem na malo ove sportske terence jer mi se strasno svidja model Range Rover Sport. Koji motor neznam jos mada mislim da ako bude da ga uzmem onda ide ili V6 ili V8 benzin ili dizel nisam jos odlucio. Jebe me ova kriza i dilema oko dizela nonstop. Ako stupe na snagu zabrane za dizel auta i slicno jebes ga onda ne vrijedi kupit dizelasa.

Sto se tice nove Type R uspio aam i to da provozam par kilometara i iakreno nije los auto. Öjepsi je mnogo nego na slikama udobni je od moje sadasnje R. Siri je i duzi. Onaj zvuk motora su napravili malo gruböji al zato su sklonuli onaj eko zvuk od kojeg glava zaboli malo na duze staze

Dobio sam.jednu dobru ponudu za svoju pa vidjet cu jos dali ce bit R ili RRS. Ako bude R onda cekam dok narucena dodje ide crna boja sa ful opremom
 
Gledo sam i druge opcije kao Jaguar XF i jaguar F pace ali poslije neki istrazivanja ne isplati se. Cjena puno im pada i prodajnost je losa.... Kontam mozda na njemacko trzistw da idem al ja u njemacka auta nismo bas najbolji prijatelji tako da ce mo vidjet hahaha

A u solucaju da bude koji njemac onda sam gledo Audi RS4(2014-2015) ovaj naj novi je ruzan. BMW 550i/D F10 to je jedino sto je zapalo za oko onako da mogu reci ds valja.
 
Član
Gledo sam i druge opcije kao Jaguar XF i jaguar F pace ali poslije neki istrazivanja ne isplati se. Cjena puno im pada i prodajnost je losa.... Kontam mozda na njemacko trzistw da idem al ja u njemacka auta nismo bas najbolji prijatelji tako da ce mo vidjet hahaha

A u solucaju da bude koji njemac onda sam gledo Audi RS4(2014-2015) ovaj naj novi je ruzan. BMW 550i/D F10 to je jedino sto je zapalo za oko onako da mogu reci ds valja.

Uzmi panameru ako imas mogucnost super auto
 
Član
Panamera i Cayene su seljački "Porschei". Nažalost Porsche je tad pao u krizu, VW preuzeo, i odmah Auta za široke mase, i prvi Dizel motori... Korida, turbofolk, čevljanovići...
 
Član
Panamera i Cayene su seljački "Porschei". Nažalost Porsche je tad pao u krizu, VW preuzeo, i odmah Auta za široke mase, i prvi Dizel motori... Korida, turbofolk, čevljanovići...
Ja kad bi imao mogucnost nebi nikad uzeo Panameru diesel jer Porche treba da bude benzin zbog zvuka i svega. A to sto kazes seljacka zato sto dosta ih voza dizelase ...u pravu si. Ja kad bi imao mogucnost uzeo bi Porche Panameru Turbo
 
Top