Honda Civic EP2 LOCK!!!

Honda Civic EP2 LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic EP2

ja do sada nisam ni gledao ovo auto,doduse iskren da budem nisam ni zalazio u garazu japanskih vozila,sad tek vidim sta sam propustio,extra ti je auto,svaka cast,posebno je ljepsa kako si skinuo lajsne,drugo auto odma,puno srece,i puno predjenih kilometara,da ti se nikad ne desi nista slicno kao s audijem;);)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

ArminM je napisao(la):
ja do sada nisam ni gledao ovo auto,doduse iskren da budem nisam ni zalazio u garazu japanskih vozila,sad tek vidim sta sam propustio,extra ti je auto,svaka cast,posebno je ljepsa kako si skinuo lajsne,drugo auto odma,puno srece,i puno predjenih kilometara,da ti se nikad ne desi nista slicno kao s audijem;);)

Hvala drug... nece se desiti.. sad sam malcice iskusniji... dolazio sam u slicne situacije, i svaki put sam doslovce poljubio znakic hondin za njene zasluge...:cool: Nece mala da dize noge...:))
 
Legend
RE: Honda Civic EP2

uh.. nisam zamisljao kad si mi pricao da si ga ovak udesio.. hbt dobro si prosao..
da si bio u nekom drugom autu, bilo bi svasta :icon_confused:

nego ova slika je :cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

dobro je,drago mi je da si nasao auto koje te ispunjava,i koje ti se toliko svidja,auto je extra,pazi je i cuvaj,,puno srece;););)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Juče su štelovani ventili... veliko HVALA Emiru H.(CRX) na pomoći i Micky-u za asistenciju. :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EP2

BUMP...:icon_smile:

Kupljeni tapacirunzi za pod i tepihe... ide sve u crveno... i distanceri su kupljeni od 3cm da malo izbacimo točkiće van...

narucena je i rucica mjenaca Mugen style crvena..

Slike ce biti kada tek zavrsim sa tapacirungom...;)
 
Član
RE: Honda Civic EP2

Aditas je napisao(la):
BUMP...:icon_smile:

Kupljeni tapacirunzi za pod i tepihe... ide sve u crveno... i distanceri su kupljeni od 3cm da malo izbacimo točkiće van...

narucena je i rucica mjenaca Mugen style crvena.. ako me ne zeznu za isporuku..

Slike ce biti kada tek zavrsim sa tapacirungom...;)

;);););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top