Honda Civic EJ6

Honda Civic EJ6

EJ2

Član
Hvala svima drugari, sta drugo da vam kazem. Taman sam stigao kuci da se istusiram i skoknem do zubara (joj majko) dok se u medjuvremenu na Hondajica montiraju nove gume. Valja bas vidjeti kako se ponasaju.. dobro, na suvom vjerujem da su ok, samo ce bit' prpa ako ne budu dobre po kisi, ali ajd sad sta je tu je.
Evo i slikica, cisto da se vidi bezveze. Nije original slika, ali su takve:
nankang_ns2.jpg


A Erole ovaj put izgleda nista od Brckog, jer stici cu u srijedu navece, imam cetvrtak i petak i u subotu opet nazad. Ali eto mene ba opet za neke tri sedmice, uvijek sam za bedza kafu, makar mi otislo 100 kafa na gorivo :D

A ljudi, iskusniji ste vi, dajte neki predlog kojim redosledom da idem, ne moze se bez para sve odjednom. Recimo ganjam za unutra origigi sredisnju konzolu sa naslonjacem za ruku (ova ionako ne lici ni na sta, prethodnik je lakirao pa skidao boju, nista ni s cim). Htio bih zatvoriti gepek (a odmah i da se uradi ovo sto je kucnut) i prebaciti tablice dole, tu sad ganjam branik, kontam platim za gotov branik, lakiram i to je to. Opruge isto nekih 30ak mm, ako nista drugo bar ce biti za pocetak dosta same opruge. itd, itd, itd...
 
Član
EJ2 je napisao(la):
A ljudi, iskusniji ste vi, dajte neki predlog kojim redosledom da idem, ne moze se bez para sve odjednom. Recimo ganjam za unutra origigi sredisnju konzolu sa naslonjacem za ruku (ova ionako ne lici ni na sta, prethodnik je lakirao pa skidao boju, nista ni s cim). Htio bih zatvoriti gepek (a odmah i da se uradi ovo sto je kucnut) i prebaciti tablice dole, tu sad ganjam branik, kontam platim za gotov branik, lakiram i to je to. Opruge isto nekih 30ak mm, ako nista drugo bar ce biti za pocetak dosta same opruge. itd, itd, itd...

po meni prvo ti stavi opruge.. ova konzola se nevidi s vana..:lol: a sto se tice gepeka.. po meni je bolje ovako originalno.. al tvoj auto mozes radit sto hoces..
 
Slazem se Marijem,kakvo crno zatvaranje tablice,al kao sto rece kolega tvoje je auto,pa nemoj da te nasi komentari sputavaju,ako se tevi svidja jbg radi tako. I naravno,spustanje PRIJE SVEGA :D Honda nije Honda ako nije low :D
 

EJ2

Član
ma samo vi govorite a ja cu procijeniti da li da vas poslusam. znaci opruge prvo, morag se jednom baciti na koljena da vidim koliko imam mjesta od zemlje do najnize tacke, glupi zakon kaze 11cm mora bit' i gotova prica pa da se ne zeznem

onda nista zatvaranje, bar za sad, nego iskuckati gepek. a otvaranje bih rado da mi neko skopca... radije platit' nego napraviti kratki spoj pa eto samo veceg belaja. doboj, daljinsko zakljucavanje, prikljucivanje, anybody? :D
 

EJ2

Član
erol_brcak je napisao(la):
Nije sj*an,nego je Mario zezno kod citiranja nesto ;)

da vidio sam pa sam brze bolje editirao post :D al ono gledam sta je sad... moj tekst, mariova slika... :icon_biggrin:
 
Član
EJ2 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Nije sj*an,nego je Mario zezno kod citiranja nesto ;)

da vidio sam pa sam brze bolje editirao post :D al ono gledam sta je sad... moj tekst, mariova slika... :icon_biggrin:

heheh ja sam zeznuo..:lol: al editovao sam.. slazem se sa erolom.. Honda nije Honda ako nije "na zemlji":lol:
 

EJ2

Član
mala promjena, da vidimo hoce li se primjetiti :D (vidi sliku)
 

Prilozi

  • grill.jpg
    grill.jpg
    203,2 KB · Pregleda: 20
Član
ajd javi se kada budes u Bosni da odemo na kafu nemoj da zaboravis pozdrav hondu cu da komentarisem kada je vidim ovako mi extra dobro iizgleda :)
 
Top