HONDA CIVIC ED7

HONDA CIVIC ED7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VTEC je napisao(la):
Evo ja opet da nesto pitam zna li neko od hondasa kako se moze doci do stelujucih amortizera za moju hondu planirm je jos malo spustiti a bez stelujucih ne moze :icon_smile: dje se mogu kupiti i koja je cijena poooozzzzzzzz

sto se tice stelujucih amortizera,najbolje ti je da se obratis clanu Erol Brcak sto vozi bijelu hondu kao tvoju pa da sa njim vidis gdje je uzimao...! ;)
 
Član
Ohooo, prelijepa Hondica ! Rijetkost je sresti na balkanu ovako lijep primjerak, uglavnom su sve "obicne" i monotone, nema ih puno da se istice ovako kao tvoja !

Honde preuzimaju forum polako ! :lol:
 
Član
memi je napisao(la):
Sto se tice olaksavanja zamajca ako ces voziti 402..mislim da ces zaboraviti na 1 brzinu komplet ce ti proklizati u prva 3,4 metra moras odma drugu saltati a sto se ostalog tice i ja sam za olaksavanje....
A sto se honde tice nema sta utegnuta je,jel imam kakve planove oko nje?? i de uslikaj nam motorni prostor... :D;)

Ovo nije tacno, olaksanje zamajca nema veze sa duzinom brzine, samo lakse-brze puno brzinu i brze padaju obrtaji pri saltanju...


Sorry Memi, ali moram te ispraviti, i mene su tako, pa sam naucio ;)
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
memi je napisao(la):
Sto se tice olaksavanja zamajca ako ces voziti 402..mislim da ces zaboraviti na 1 brzinu komplet ce ti proklizati u prva 3,4 metra moras odma drugu saltati a sto se ostalog tice i ja sam za olaksavanje....
A sto se honde tice nema sta utegnuta je,jel imam kakve planove oko nje?? i de uslikaj nam motorni prostor... :D;)

Ovo nije tacno, olaksanje zamajca nema veze sa duzinom brzine, samo lakse-brze puno brzinu i brze padaju obrtaji pri saltanju...


Sorry Memi, ali moram te ispraviti, i mene su tako, pa sam naucio ;)
Nisam ja rekao za duzinu brzine nego sam rekao da kad olaksa zamajac da na startu brzo svrti obrtaje i gume samo proklicuju....zato sam rekao...u svakom slucaju momak olaksava za gracku voznju tako da mu je ovo nebitno :D
u svakom slucaju Hvala Sale ;)
 
Član
Znaci da nije uzalud bacanje novca :icon_smile: to dolazi na kraj sad za sad se priprema za farbanje tako da to moze malo da saceka al docice i to na red :icon_biggrin:
 
Član
VTEC je napisao(la):
Znaci da nije uzalud bacanje novca :icon_smile: to dolazi na kraj sad za sad se priprema za farbanje tako da to moze malo da saceka al docice i to na red :icon_biggrin:

Samo ne previše jer nećeš moći točkove zavrtiti :)

Ja sam na preludi skinuo sa 9,8 na 5,8kg

btw yeben auto :)
 
Član
Žile - hvala
aaaa ti si ga bas olaksao dosta 3kg :icon_smile: koliko je najvise dozvoljeno zna li neko kilazu zamajca na hondi kao kod mene i koliko maksimalno moze da se olaksa da ne dodje do kakvih zajebancija :icon_smile: kako ti se ponasa auto kad si to odradio pooozzzzzzzzz
 
Član
Pozdrav drugari evo da se i ja javim nakon duzeg vremena :icon_smile: zanima me dali neko ima da proda fabricki nastavak sto ide na zadnji branik za hondu civic 4 generacije
 

OmO

Član
Rijetko ko to ima, tesko je to naci.. A mozes iskemijati nesto od golf 3 lip-a.
Da osjeces onaj dio sto je duzi i mozes staviti nazad.. I mora se skratiti sa strana ja mislim posto je duzi. ;)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top