HONDA CIVIC ED7

HONDA CIVIC ED7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jos jedna prelijepa honda iz montenegro :cool:
jedino je prednji spojler (lip) diskutabilan, ostalo uredno, motor vaki ;)
 
Član
hvala druze gledam da je odrzavam koliko se moze :icon_biggrin: a sto se tice spojlera sta znam stvar ukusa al bice izmjena uskoro ;)
[/quote]
 
Član
Hvala :icon_smile: a ima nas zarazenih H virusom :icon_smile: a vidim tu je i CRX MUGEN taj je definitivno najvise zarazen da se i primjetiti crx je savrsen ;)
 
Član
Da taj sam ;) al ovde nisam mogao da se upisem kao rile vec ima upisan jbg visa sila :icon_smile: a hvala druze
 
Član
VTEC je napisao(la):
Da taj sam ;) al ovde nisam mogao da se upisem kao rile vec ima upisan jbg visa sila :icon_smile: a hvala druze

Odmah sam znao po crnom civicu:icon_biggrin: I ja sam tamo i sjecam se prije nego sto cu kupiti svog civica tamo sam pitao za savjete i od tebe sam bio dobio najkonstruktivniji i najkorisniji odgovor;)
 
Član
A to su sitnice al drago mi je ako ti je sta znacilo to sto sam ti rekao :icon_smile:
 
Član
Honde preuzimaju primat polako, moramo se trznuti i mi fauveovci :D

Odličan primjerak druže, samo uživaj. Stvarno je CG izgleda leglo prelijepih Hondica
 
Član
Schumi je napisao(la):
Honde preuzimaju primat polako, moramo se trznuti i mi fauveovci :D

Odličan primjerak druže, samo uživaj. Stvarno je CG izgleda leglo prelijepih Hondica

Meni ne smeta, naprotiv drago mi je vidjeti sto vise japanaca! :D
Drug svaka cast na civicu, odlican je! ;)
 
Član
Hvala momci ;) a kad je u pitanju lip bice izmjena :icon_smile: auto je garaziran od desembra zbog snijega jer je zatrpao sve sto se moglo zatrpati jos uvek ga ima oko 40cm tako da se oko civica nije moglo nista raditi al evo kravi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top