Honda Civic ED7

Honda Civic ED7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OmO

Član
Posto ja ne vidim one odvojene teme za komentare pisem ovako pa ko hoce nek prebacuje tamo :D

Svidja mi se spojler, samo ovaj cosak mi ubi u oci, prelazi puno preko. Da ti je nekako to napraviti da se ne vidi ili si ipak ti htio da tako bude ?
I cestitke na zasluzenom peharu :)

pzrc.jpg
 
Član
joj felge i boja istih su mi super, ne mogu se nagledati... ovaj kacket mi takodje izgleda dobro, daj jos novih slika?!
 
fala ljudi, a nemam bas nesto fotki, evo jos ove dvije samo

a za wing, znam Omare da nije bas idealno, nije da mi nesto jako smeta taj cosak, mada znam i ja da bi ljepse bilo da ga nema, vidjet cu do proljeca da rijesim i to :)


23v6.jpg


zaxl.jpg
 
Evo jos par fotkica, veceras sam po prvi put probao ove cake sa flesevima i lampama kod nocnog fotkanja. Eto prvi put, a fotkom se poce bavit prije 4-5 godina :)


886x.jpg


0nfh.jpg


3ubq.jpg


mehv.jpg


ftv8.jpg


vqxs.jpg


ztrg.jpg


na ovu sam posebno ponosan, jao, ko slatkis :D


iah7.jpg
 
naravno da radim u photoshopu, po meni fotograf u danasnjem vremenu koji se ne koristi ps-om je ili budala ili glup. Budala jer smatra da su "ciste, prirodne" fotke bolje ili glup u smislu da ga ne zna koristit :)

Ove nocne su radjene sa dugim ekspozicijama ,odatle ovi efekti, a ps je tu da popravi boje, tonove, kontrast, da ukloni neke objekte koji smetaju i odvracaju pozornost, da posvjetli i naglasi sto treba, odnosno potamni sto ne treba, da dodatno izostri sliku, popegla noise, itd.
 
Civic je rasturen
icon_slash.gif
tockovi i gewinde su prodane, auto je kod mene jos i vozam ga, samo mu te dvije stvari, al to vise nije to ni blizu.

Zavrsit cu temu sa ovim video koji mi je drug pravio, oprostajlni, dan prije rasturanja
icon_frown.gif


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top