Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

Ma rising sun je tek isfurano do bola, kontao sam jedino na krov lupit crveni krug, nista vise ;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

sto se grane tice, RESPECT !!
jedva cekam da vidim to sve na autu
sto se felge tice, moguce da si malo vode koristio, pa da su zbog toga risevi ostali
moguce da je los kvalitet smirgl papira
a treca, cime si polirao ?
 
RE: Honda Civic ED7

cime? mislis s kojom pastom?
Evo ova na slici se vidi:

http://img96.imageshack.us/img96/1648/100620111459.jpg

dosta je gruba, pokusavao sam i sa nekim drugim pastama, nemaju sanse protiv ove, za poliranje auta/boja mislim da je pregruba, al za felge odlicna.

a ako mislis cime kao sprava, pa ima neki djavo nastavak za uzet u Fisu, navrne se na busilicu, al kazem on je dobar za plosnate povrsine, za falc je nezgodan, jer se ne moze prici, zato sam i pitao Enese imal on ili ima li kod njega gdje uzet da mi posalje duguljasti nastavak da se moze falcu pric.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Samo ti mogu napisati!
SLOW DOWN THIS AIN'T THE MAINLAND!!!! :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
21014615.jpg

By erol_brcak at 2011-06-13

Izvini za quote slika ali sam morao! Veliki VELIKI RESPECT! Ovo je trud i ljubav! ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

granaaa je :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

fantasticna :cool::cool::cool:

koristio si malo vode;)

ne pritisci puno;)
 
RE: Honda Civic ED7

Moram jednom kad je sastavim opet odradit foto sesn pa je usporedit iz vise uglova, to ce bit show :D

Puki, fala na savjetu ;)
 
RE: Honda Civic ED7

ma i meni su se ovi risevi pojaljivali...jednostavno treba puno puno zuljat i bice bolje, ali ono bas ko spiglo da bude savrseno glatko ko ogledalo nemogu postic nikako...mozda treba ta kreda za inox sto oni koriste...ja sam radio sto se passte tice purolom i sonaxom....sjaja ima da se razumijemo, ne daju gledat u sebe al kad se bas problizim na 10cm od felge primjete se ove linije...i da haman ces ti ipak kod mene za gewinde iskesirat...i daj na PM posto si granu platio...cisto onako me interesuje
 
Član
RE: Honda Civic ED7

1. Grana je jebeeenaaaa :icon_eek:

2. Stepenasti falc naprijed stavi, jer zbog stepena izgledat ce odokativno manje ;)

3. Na krov dva stapica za jelo, zdjelu rize i ispod natpis "What ? Don't like rice?" :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

tibor987 je napisao(la):
1. Grana je jebeeenaaaa :icon_eek:

2. Stepenasti falc naprijed stavi, jer zbog stepena izgledat ce odokativno manje ;)

3. Na krov dva stapica za jelo, zdjelu rize i ispod natpis "What ? Don't like rice?" :D

:lol::lol::lol:

odlican fazon !!!!

nema frke, onoliko koliko mi okolnosti dozvoljavaju...pomocicu ;)
 
RE: Honda Civic ED7

hehe, ima ovaj Tibor ideja dobrih, samo sta to hos rec da je moje auto "rice", u sunce ti ... :D


@Puki: Znas kako ces pomoc jos, kad svrsim s felama i ako ne budem zadovljan, dofuram jedan dan do tebe da ih preletis kredicom, moze, ha, obeco si mi jedno poliranje cepa i nekih sitnica, eto ja bi radije umjesto toga jedan prelet preko felgi :)
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

grana je super

samo jedna stvar me kod tebe nervira, sve gledas jel nesto isfuralo ili ne, imas neku ideju neko uradi pa ti onda neces, radis auto za sebe prati svoje ciljeve i bice sve kako treba, nemoj gledati ako je neko uradio nesto sto ti zelis pa ti neces to da uradis, jer sta sad recimo pola auta ima crni krov, ja sam imao medzu prvim i sta sad ja bi kao trebao krov lakirati u bijelo jer je to isfuralo i svi ga imaju, furaj svoj fazon i briga te za druge ;)

nemoj sta pogresno shvatiti sve je dobronamjerno ;)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

Auto ti je fantasticon a ovo sto IGY kaze je 100% upravu.Auto radi s za svoj gusta a ne za tudji.Crni krov je isfuran totalno al opet ja skino foliju i hocu ga farbat jer jednostavno meni se svidja ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Pa i ne radim zbog drugih, jednostvano meni je isfurano, kontas, nije mi gust sad neki stavit stikere na haubu ko sto mi je bio prije par mjeseci kad sam skontao da si uradim to, tad sam bio sav uzbudjen zbog toga, a sad mi je nako :)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

Boli mene briga za stickere i ostalo,znas li da si mi ost'o duzan voznju..???
 
Top