Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Gdje si kupio ovaj carbon vidi zagulio se tu na ćošku ni zasta nije :p :lol: Extra je ispalo .
 
RE: Honda Civic ED7

A reko sam da je isfuran na haubi :D a jes i ja sam zadovoljan, predobro je ispalo, ovo sam lijepio jbt sigurno 3-4 sata, dvije noci sam zaglavio do pola 6 ujutru :icon_biggrin:

Sto se tice ostatka auta, pa eto, rok je do petka navece da sve bude spremno, jer se tad pali za Osijek. Auto pali, ide, samo trebam sredit struju jos do kraja, ostale su neke metalne lajsne i sitnice da se ofarbaju jos, danas sam poceo kitat to, sutra cu zavrsit, pa ofarbat tam u ponedjeljak, ostala je jos jedna stopka da se sredi, branici da se montiraju, lip da se stikeruje da ga mogu na branik nakacit i to je to. Danas sam u zadnji tren sredio registraciju, 8. bi mi bilo mjesec dana od isteka registracije, onda ide odjava i onda je sranje.

P.S. Ma folija nista ne valja :D
 
RE: Honda Civic ED7

A jbg, iskreno nisam ni razmisljao o foliji, dok drug Darko nije poceo nabavaljat i prodavat, pa reko aj da i to probam, ubio sam dosadu, a i bilo mi je zanimljivo postavljat, jos malo se na Seatu od stare izvjezbam, pa pocet i naplacivat, sto da ne, sa Daretom slozit dogovor za jeftino nabavljaljanje folije pa oplest :cool: a hoce i cura haubu, more practise :)

edit: Hvala ljudi, nisam ni vidio ove postove gore ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Osijek, subota

2a82la0.jpg

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y2mEZ0kcTgo[/video]

ra85qo.jpg
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Kakav komentator, malo mu nos zacepljen izgleda :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Fino mu pobjeze Erol i kao sto komentator rece stvarno je perfektno startovao kao da je trenirao :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

daj nam malo slika od ovog sticker lipa :D Obozaavam te stickere i to. bas me zanima .
I sta mu je ova desna stranica siva. jel i to neka folija il nisam u toku ?
 
Član
RE: Honda Civic ED7

joj ovaj komentator je odlican, kakvih je kasnije bilo kad je poceo alkohol djelovat :lol::lol:

a blatobran je u carbonu, morao je on nesto uradit :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

e nek si ga snimao, cijeli dan kuka kako nema nijednog videa :D

dobro je 'onda išla, 14,9 vrijeme auta :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

imam i ja 2 videa i slika od stickera i nako dok sam sjedio sa vama,al sutra tek reci mu neka ceka,preumoran sam sad za to..;)
 
Top