Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

Hvala,hvala ;) Nisam upoznat s tim pricama o mom entuzijazmu i volji i zelji,iako sve je istina da,stvarno se ubijam oko ovog auta i volim ga j*o ga malo previse,dvije noci sam samo bio odvojen od njega kako sam ga kupio, i to je bila visa sila. Zaista nesto kad bi mu se desilo ja ne znam sta bi.

Uglavnom sto se tice izgleda,nije mi toliko bitan,mislim jeste,al nije najvazniji. Doduse samo je jedna stvar koja mi je jako vazna,a tice se izgleda,a to je clearance,spusteno auto mi je perverzija,ne mora ni fele imat neke strasne,ni lakiran ,ni utegnut,samo da je low i da ima mašinu pod haubom :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Samo cu reci sramota da te bude jer nisi ispunio obecanje i dosao da se pozdravis ko covjek.


A zentao sam hondu i tako rusticno i ljuto izgleda ;)
 
RE: Honda Civic ED7

E znam ba,izvinte na tome,jos sam pitao Alena, posto je on bio parkiran u vasem krugu db drag-era jel vidio mozda crvenog keca parkirana i veli da nije,to je doduse bilo negdje izmedju moje zadnje i predzadnje trke,dakle negdje oko 3 sata,moguce da ste vec otisli do tad. Uglavnom nisam stigo stvarno,vecinu sam vremena proveo dole na cilju,vidio si i sam koliko su bile duge pauze izmedju trka,cim dodjem gore valja vozit opet,tako da znam,sjetio sam se,al prekasno :)

haj ba mogli ste nam doc jedne nedjelja u Brcko,eo mozda vec ove sad,kontamo ionako neki rostilj raspalit,pit,zaj*avat se.
 

EJ2

Član
RE: Honda Civic ED7

ha, evo i ja tebi da roknem pohvalu za ucinjeni rad - sto kazes cejf je cejf. cak i moj stari koji je protiv svih vrsta cejfa kaze da nikad nije skup... :cool:
kad god sta radis, ubacuj slike i pisi, samo pisi.. ja sam procitao i pregledao sad sve od prvog do zadnjeg slova i slike
 
Top