Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb.

Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb.

Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

zovite_sivac je napisao(la):
Sto ti jarane usra oko limarije, mene bi bilo sramota rec da je losa... :lol:

Neka je sa srecom, da te odlicno sluzi, kako ona tebe, tako i ti nju ! ;)

:lol: Dobro,necu vise govoriti da je losa,odlicna je :lol: sve je extra osim tih rubova a to ce se rijesiti,nista strasno kakve sam vidjao.
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

vladica85 je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
tek sad viđoh ovu temu, hondica pravo lijepo izgleda.. nezz sta ti nije dobra limarija.
samo kad mognes kakve fele i lagano... nadam se da cu je vidjet na meet-u... neka je sa srecom, nek te sluzi kao mene moja! ;)

Malo su rubovi korozirali,zadnji malo vise al moze izdrzati do zime:D A gdje i kad je meet,pretpostavljam da je to Honda meet??

Bistričak - Zenica 18.06.2011 2. Honda Fan Days
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

E sad mozemo s Hondom na kafu :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

Evo cisto da ne zamre tema pa da ubacim koju slikicu,nista se posebno nije radilo, no tengo dinero:D samo sipaj i vozi,samo se zamjenila caura letve volana i promijenile cetkice na alnaseru,zasad prezadovoljan autom:icon_biggrin:

jij0yd.jpg


xcov0m.jpg


f9kzu1.jpg
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

čista.. kao da je iz fabrike :icon_smile:

a čahura letve volana... zbog cega si to mjenjao? (totalni sam laik oko toga :icon_question:)
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

A cista,malo je morao oprati,motorni prostor malo danas sredio,deklo i tako to,ba sam se bio nesto ulijenio:D

Ta caura(plasticna) kad se izglodje onda lupka na nervaninama i drzi tu nesto na letvi,nisam ti ni ja bas tu neki maher:icon_biggrin: Uglavnom nadjem je jedva i to Novom Sadu u Trio Motorsu,originalna 30 marki bila.
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

vladica85 je napisao(la):
A cista,malo je morao oprati,motorni prostor malo danas sredio,deklo i tako to,ba sam se bio nesto ulijenio:D

Ta caura(plasticna) kad se izglodje onda lupka na nervaninama i drzi tu nesto na letvi,nisam ti ni ja bas tu neki maher:icon_biggrin: Uglavnom nadjem je jedva i to Novom Sadu u Trio Motorsu,originalna 30 marki bila.

a da li to moze bit i kod mene, znaci kad silazim s ceste na malo ivicnjaka (oko 1-2cm) znaci cuje se da nesta malo kao kucne, al bas kao u "volanu".. jbg nezz kako bih objasnio :lol:
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

More bit bidne more bit ne bidne:D najbolje na kanal odvuci auto pa nek majstor pregleda,ovaj moj odmah to primjetio kad je gledao trapove.
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

Bas lijepo izgleda . . . Nek ti je sa srecom druze . . . da se navozas da te slusa i sve naj naj

super je lijepa cista kooo novaa
 
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

oj ocistio frajer engine bay, ne mogu vjerovat, jel te to moje zvocanje malo potaklo :D
 
Član
RE: Honda Civic EC9 1.4 16v dual carb

erol_brcak je napisao(la):
oj ocistio frajer engine bay, ne mogu vjerovat, jel te to moje zvocanje malo potaklo :D

Haha kad sam vidio tvoje deklo sjebo se:lol: Ma morao sam malo,motorni prostor bio prljav zlo:icon_eek: :D
 
Član
Evo po uzoru na clana ee9 da se pohvalim sitnicom:D samo sto je moja u dosta losem stanju i ima 20+ godina starosti:icon_biggrin:

2q40bnn.jpg


2uzxqmw.jpg


vdk8kx.jpg


elcr4j.jpg
 
Top