Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Moze li mi ko pomoci,da mi kaze gdje ima da se kupi boja za tepih,htio bih svoj tepih da prefarbam u crveno pa ako neko zna gdje ima da se kupi kod vas u gradu ili da se naruci....ja bih to rado kupio....ako ima kod nekog od vas u gradu ko bi htio da kupi i da mi posalje,castim picem ;) HITNO !!!
;);)
 
Član
Raspitaj se da li ABRO radi te proizvode, ako radi , ispod mog faksa ima njihova radnja, kupicu ti ja i poslati, sljedece sedmice, ne mogu prije sad sam u Tuzli...
 
Član
a jbg nzm kako da se raspitam uglavnom znam da ima u Sarajevu i da je oko 20 km taj sprej...nema veze sacekacu ja kad budes ti dosao u Sarajevo pa ti pogledaj i javi mi...
 
Član
ovu hondu cesto vidim cesto ide prema slatini prije par dana sam je video oko 8 ujutro kod onoga nadvoznjaka prema slatini pretice preko pune linije :lol: ja bio biciklom a najvise mi se svideo onaj zajebani zvuk
 
Član
@memi: Ako se ne snadjes, kad budem u Sarajevu sljedece sedmice, dogovorimo sve ;) Imam te na fbu...
 
Član
veljo-p je napisao(la):
ovu hondu cesto vidim cesto ide prema slatini prije par dana sam je video oko 8 ujutro kod onoga nadvoznjaka prema slatini pretice preko pune linije :lol: ja bio biciklom a najvise mi se svideo onaj zajebani zvuk

Ne ide prema Slatini, samo do pivare.:D

Viđam ga i ja, al' ne vidi on mene.:D
 
Član
NIkog ja ne vidim ;) ...a idem nekad i u slatinu imam tamo kucu,tako da nije iskljuceno da sam i tamo isao ;)
 
Član
Ovih dana bilo je malih problema sa auticem vidim da u toku voznje sam se ugasi,jbt kontam sta je ....krenem da upalim auto ono nema kontakta uopsete....skontam da mi je otisao ulozak brave i to zamjenim sad sve normala...a bas sam se prepao kontam sta je sad nemoj da mi se nesto reko desi autu prije street race-a pa ubio bi se ;) :cool:
 
Član
Pa jbg nzm dali sam te licno upoznao da bih mogao da te primjetim, a kad me vidis slobodno se javi...A gdje si sad u Banja Luci??
Inace Nedeljom smo mi na parkingu kod Kastela navece oko 22,23 h pa navrati kad vidis auto ;)
 
Član
Opaaa ima malih novosti,juce je auto cipovan...nzm tacno koliko je dignut,uglavnom imam i lounch control na 5500rpm(nzm dali bi trebao da ga spustim malo mislim da je previsok ?!?) i auto stvarno bolje ide.....
sinoc sam takodje mjerio vrijeme auta 15.8 na g-tech mi je izbacio...
s'tim da imam obicni mjenjac i gume lose,mislim auto proklize komplet 1 brzinu...i to bih trebao da rijesim kroz koji dan...tako da....
ja sam zadovoljan,sta vi mislite ??
 
Top