Honda Civic D16Z6

Honda Civic D16Z6

Član
Evo napokon slike konusnog volana jos plus zamenioo i zadnje plocice,ostaje mi naprijed diskovi i plocice da zamjenim i to je to sto se tice trapa...





 
Član
I jos se dvoumim dali da uzmem ovaj bakin namjestaj sto mi je u hondi da ga presvucem u neki ludi karo materijal ili da trazim neke druge siceve... ? volio bi kada bih nasao 2 sica od suzuki swifta pa da njih ubacim pa da to onda tek odradim....
dali mi moze iko pomoci u potrazi siceva,dali neko zna jel ima negdje kod vas u gradu swift da se prodaje u djelovima ili tako nesto ??
 
Crx-ovi sicevi su isto tako fini .. imaju na piku 120 km koliko sam vidio i crno crvena koza je ali moze se srediti to fino :cool: :cool:
 
Član
ja bi radije ganjao neku kadicu ompovu, recaro ili tako nesto, i h pojas samo za vozaca, al opet masti na volju ... to je moj prijedlog :) a ovaj volan toora proizvodi, ako se ne varam? vrh izgleda u autu, samo jos izganjaj cep za volan...
 
Član
etno je napisao(la):
ja bi radije ganjao neku kadicu ompovu, recaro ili tako nesto, i h pojas samo za vozaca, al opet masti na volju ... to je moj prijedlog :) a ovaj volan toora proizvodi, ako se ne varam? vrh izgleda u autu, samo jos izganjaj cep za volan...

ganjao bi ja svasta nesto al treba za to malo masnijih para,a trenutno imam precih stvari za raditi tako da....a volan je RRS napisao sam to vec....sto se tice cepa imam ga samo nisam ga stavio ostavio sam ovako da se vidi onaj saraf unutra fora mi je ;)
ma vidjecu jos sta cu za unutrasnjost uglavnom imam nesto u planu al o tome kasnije ;);););)
 
Član
e memi, ima u sarajevu u jednom kecu prednja dva sjedista od swifta ali lik trenutno nije dostupan, pa cim budem imao priliku pitacu za sjedista,
btw kakvo je to lijepo auto iza civic-a :icon_biggrin:
 
Član
ja imam cep MOMO znaci na njega se skopca svirena.. nov eno stoji ako si zaniteresovan?!
btw sta si uradio sa OEM volana?!
 
Član
mario05 je napisao(la):
ja imam cep MOMO znaci na njega se skopca svirena.. nov eno stoji ako si zaniteresovan?!
btw sta si uradio sa OEM volana?!

pa ako imas cep posalji ga za BL ;) salim se koliko je para?ne koristim ja sirenu nemam je uopste pod haubom ;)
stoji mi u garazi oem volan,sto ?:icon_question:
 
Član
memi je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
ja imam cep MOMO znaci na njega se skopca svirena.. nov eno stoji ako si zaniteresovan?!
btw sta si uradio sa OEM volana?!

pa ako imas cep posalji ga za BL ;) salim se koliko je para?ne koristim ja sirenu nemam je uopste pod haubom ;)
stoji mi u garazi oem volan,sto ?:icon_question:

ma moj se ogulio.. al kod tebe je siv,, moj je crn... kolko bi kosto?!
a stalno sam ja u BL... prozovi me na 063-424-946 pa cemo se dog.
 
Član
mario05 je napisao(la):
memi je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
ja imam cep MOMO znaci na njega se skopca svirena.. nov eno stoji ako si zaniteresovan?!
btw sta si uradio sa OEM volana?!

pa ako imas cep posalji ga za BL ;) salim se koliko je para?ne koristim ja sirenu nemam je uopste pod haubom ;)
stoji mi u garazi oem volan,sto ?:icon_question:

ma moj se ogulio.. al kod tebe je siv,, moj je crn... kolko bi kosto?!
a stalno sam ja u BL... prozovi me na 063-424-946 pa cemo se dog.

hm...pa aj dogovoricemo nesto,aj ti mene pozovi kad budes u bl pa cemo se naci...065/636-393
 
Top