Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
I slike i Honda su do 00, šteta što ne možeš stalno voziti ovako bez "legalno postavljenih" tablica
 
Član
Bio u Madjarskoj na honda skupu i drag-u, bilo extra, bruka koliko hondi i kakvih :S nsx-ova, turko civica, 70% auta su B16 serija, za nepovjerovati... super provod i druzenje... necu kaciti sve slika, ima ih dosta...stavljam samo par mojih i interesantih auta :)








Evo ga crx ee8, sa foruma inace, clan crxmugen... Auto je prije 3 dana iz fabrike izasao! savrseno stanje, steta sto je zapalio zorom u subotu, propustio je citav meet, ali nema veze, druzili smo se...

























 
Član
;)

Ruku na srce, ali nisi se ni ti obrukao, bez obzira na konkurenciju :123:


i... kako divaniš mađarski :lol:
 
Član
Colman je napisao(la):
;)

Ruku na srce, ali nisi se ni ti obrukao, bez obzira na konkurenciju :123:


i... kako divaniš mađarski :lol:

Perfektno se sluzio smeskom :D

Daj nam jos slika, a ako je bio koji EK9 onda pod obavezno ovo da bude! ;)
 
Član
bilo je svega, cak i integra jdm samo za japansko trziste, ek9 typera svega...

prvi put sam vozio u zivotu, na 17" tocku, sa enterijerom svim stvarima u gepeku, plus pored staze koja je sa katranom, znaci na obicnom asvaltu, 16.5 uzas vrijeme, ali je reakcija bila tad 1.31, sto onda i nije lose, jer su mi sjedista mnoooogo teska, preveliki tockovi, sve kad se olaksa i manji yocak i na katranu, po mom misljenju definitivno idem u 15
 
Član
De ti meni reci kad i gdje ima neki sledeci skup,moras nas to obavjestavati,mozda bi jos neko htio da ide a nezna da ima...a ti si daleko vise upucen u to od nas....:D
A auta oci su mi ispale u ovih par slika,daj jos postavi sta se stedis;)
 
Znao sam za ovo 2 mjeseca unazad, al treba ozbiljan kes da se ode do gore, kampuje dva dana i vrati nazad, nije to bas ko otic od Tuzle il Osijeka :)
 
Član
jel mi valja vrijeme? :) u osijek planiram ici, ali malo spremniji, jer u madjarskoj nisam planirao voziti uopste drag...
 
Uff 16.5, al ajde i reakcija ti je zalosna, pa ok, znaci vrijeme auta dodje 15.8, sto je sasvim uredu,sa 14kama slikovima, povadjenim sjedistima i opremom moze to jos dole za pola sek sto opet nije bas dovoljno da bi bio konkurentan u 15ci na nekom eventu tipa Osijek gdje dolaze prespremni i iskusni rejseri. Moja preporuka ako ces u Os vozit da ganjas 16 klasu radije, vise ces se navozat i imas uvijek mogucnost kalkulisanja, ja sam protiv toga, al jebes ga, svi to rade.
Btw i moje prvo vrijeme u zivotu dok je jos A6 bio po haubom je bilo 16.5 :) pa sam doguro do 14.9 i eto sad u Os ako budem vozio mislim da ce opet bit oko 16.5, jbg, 1,4 :D
 
Top