Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
Znam da treba kes da se tamo ode to stoji al opet moze se iscimati 2,3 lika u auto pa lagano,valja svasta vidjeti ;)
Nadam se da se vidimo u Osjeku... ;) ;)
 
Član
kod mene u autu nas bilo cetvorica, a moze ti biti 80evra sva tri dana ako nista ne kupujes... sve zajedno...
 
14.9 vrijeme auta, moje najbolje cini mi se 15.0xx, jebacka reakcija :D :D jednom sam ubo reakciju 0.502 al to je bilo na kvalifikacijama
 
Član
pa tvome onda, ako sam ja sad vozio 16.5 minus reakcija 1.31 = 15.19 vrijeme auta, e sad, racunaj da je 15" slik umjesto 17", da je sve povadjeno iz auta, tj olaksan, i da nemam vise od pola rezervoara goriva...koje bi to onda meni vrijeme bilo? zajebi reakciju moju, prvi put sam vozio u zivotu, imao sam kasnije reakciju 0.676, ali popravice se to nadam se ubrzo, niko se nije naucen rodio :)
 
Ne, ne, savrsena reakcija ti je 0.500, ispod toga je red light
znaci imas vrijeme auta i ukupno vrijeme i reakciju
tvoje ukupno je 16.5, reakcija 1.3, znaci trebalo ti je 0.8 s da odreagujes na zelenos svijetlo, kontas, od tih 16.5 oduzima se 0.7, ne 1.3
 
Pa reko sam ti brate, manji tockovi, izvadjen interijer, cai racunaj nekih po sekunde bolje vrijeme, al ne vjerujem vise, u Osijeku nema start presvucen katranom, tako da na to ne racunas.
Sta jos mozes, ima na usisu par caka, prespoje se neki vakumcici, pokazat cu ti to kad dodjes, mozes traku polijepit na zazorima na haubi, farovima radi jel manje otpora zraka, nazad stavit invalidke itd, al to su sve sitnice :)
 
Član
dobro erol kaze ima tu dosta caka da se ustedi na vremenu,a i pogotovo kad se auto olaksa,jos hvala bogu Honda svaku kilu osjeti tako da je to ekstraa...ganjacemo se u osjeku u 16-ci ;)
 
16.0 ces vozit bez problema ikakvih ;)

ajde onda ganjat cemo se svi, kod mene je doduse mali 1.4 al jbg, he who dares wins :D
 
Al zato i trosi ko da je kakav 3.0 sestak :D 15l gradske mjera :D
joj tebe ispod 800kg, fabricki 1.3 ima 825, a sad sa 1.6 trapovima i dodatnim nekim pizdarijam ima 850 sigurno.
A bude li mi pasala i bregasta ona to ce bit win onda, za 16ke se ubio, a i one brzine kratke jos cekaju da se sloze, nadam se ove sezone izdvojim vremena i to da uradim, poslije toga mi samo mini me preostaje, bice pravi 1.4 killah sa predjenih skoro 500 000 km :)
 
Top