Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

fino ovo svjetli,svidja mi se,i ja planiram sebi ovakvo osvjetljenje odradit
ova mi je mocna slika,prednje pozicije,a farovi u snijegu;);)
 
RE: Civic Coupe

Bogo gdje ovo zapadalo ovoliko, nije kod nas jel da :S

Nego sto se tice branika, smece svaki, ne do ti bog da neki od ovih stavis, ja cu doc ,maksuz navit alarm oko 4,5 ujutru i sašarafat ga sa Honde, djes bolan ovo , bjez tam, samo lip ganjaj i nista vise. Proslo je vrijeme fast&furiozs spojelera.

Evo ga, mjera :)



Uploaded with ImageShack.us

Imam sliku jednog mat crnog, samo da je nadjem, kad ti pokazem past ces na guzicu :D
 
Član
RE: Civic Coupe

Ona je i sama od sebe lijepa u ovakvom stanju, sto kaze Erol prosla su vremena Paklenih ulica fazon,stvrano nemas potrebe za onakvim branicima..pozdrav
 
Član
RE: Civic Coupe



evo Dinine honde... mislim da bi i tebi ovako moglo, a branike mu je radio Tom iz Ivanić Grada..HR..



A moj glas ide za onaj zadnji branik koji si postavio..
 
Član
RE: Civic Coupe

Ni meni se ne svidja ni jedna branik, zato i jesam postavio ovde, da vidim vasa misljenja... i ja bih najradije lip da nadjem samo i zute maglenke stavit, i nista ne dirat naprijed, ali ne mogu lip da nadjem :icon_sad:

Evo zutih maglenki, samo da ih je naci jos :)







 
Član
RE: Civic Coupe

Mislim da je bolje cekati ako negdje izleti kakav lip nego postavljati kojekakve karambolke koja ti se i ne svidja bas, pa makar i cekao citavu godinu! A maglenke ove ce da izgledaju za deset! :cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

addo je napisao(la):
Mislim da je bolje cekati ako negdje izleti kakav lip nego postavljati kojekakve karambolke koja ti se i ne svidja bas, pa makar i cekao citavu godinu! A maglenke ove ce da izgledaju za deset! :cool:

Nista, cekam lip :icon_smile:

maglenke jos samo da nadjem, jbt i to valja trazit :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

Cekaj da ti Djed Mraz donese! Sad ce on brzo, valjda si bio dobar! :lol:
 
RE: Civic Coupe

Za maglenke, reko sam ti, odlicna furka, iskreno iznenadio sam se kad si mi reko da ces ih stavit, ja sam konto da si ti "ksenon" tip :lol: ono samo da je plavo, ljubicasto i da sija sto jace :D

Lip ako ne mognes naci, ima na Loncarima ja mislim lik pravi od poliestera branike, pa vidi sa njim, ne bi trebo vise od 100 km uzet, jos i kod Marinka odes da ti ih presvuce karbon folijom i voila ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
Za maglenke, reko sam ti, odlicna furka, iskreno iznenadio sam se kad si mi reko da ces ih stavit, ja sam konto da si ti "ksenon" tip :lol: ono samo da je plavo, ljubicasto i da sija sto jace :D

Lip ako ne mognes naci, ima na Loncarima ja mislim lik pravi od poliestera branike, pa vidi sa njim, ne bi trebo vise od 100 km uzet, jos i kod Marinka odes da ti ih presvuce karbon folijom i voila ;)

taj u Pelagicevu, znam ga, uzima od mene smolu, mat itd...jednom rijecju materijal, tako da, zahvaljujuci tebi, mogao bih to iskombinovati :lol:


image hosting

:cool:
 
Član
RE: Civic Coupe

Ja bi se nafuro na branik br. 3 ! Najmamojebenije izgleda, pusti ove sto pricaju da je proslo vrijeme F&F, nabaci onaj branik i bit ces naJJaci ! :cool:

Nazad mu nakacis neki spojler, nabaci neonke, xenone, pragove chunerske, LED diodice, uglavnom sve ono sto Erol ne podnosi. :lol:
 
RE: Civic Coupe

Ne slusaj ovog rukija, tek je sjeo za volan :) :p

i da nas pofalim nesto, tri auta u japanskoj garazi (tri Honde) koje se najvise rade (ok jedni rade, jedni sjebaju :D) su iz Brckog, hura za nas :)
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
Ne slusaj ovog rukija, tek je sjeo za volan :) :p

i da nas pofalim nesto, tri auta u japanskoj garazi (tri Honde) koje se najvise rade (ok jedni rade, jedni sjebaju :D) su iz Brckog, hura za nas :)

Da nas ima jos 3 culi bi i u dijaspori za nas :lol:

Ko radi, a ko sjebaje ? :p
 
Top