Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

ArminM je napisao(la):
opa,fino ce ovo leci.Kolko je jota ovo

ne znam, ali meni ne mogu, ovo je od drugara iz BG, kao nove su, ali je to meni preveliko jer je spusten auto bas :icon_cry:

ZELA GTI je napisao(la):
Opa ti si pravi Honda fahrer:D

Odlična, jako lijepa linija, dobro sređena;)

pa da, jednom hondu vozio, na hondi i ostao :lol:
 
Član
RE: Civic Coupe

Steta za fele,bas su mocne.gledam danas na pik-u prodaje se prelude. Ima jebena sjedista koliko sam mogao da vidim na slici,crvena sa logom ferarija,da li su original ne znam,ali su premocna
 
Član
RE: Civic Coupe

ArminM je napisao(la):
Steta za fele,bas su mocne.gledam danas na pik-u prodaje se prelude. Ima jebena sjedista koliko sam mogao da vidim na slici,crvena sa logom ferarija,da li su original ne znam,ali su premocna

ja bas trazim sjedista od prelude, ali kad bi taj prodavao samo sjedista :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

SašaCRX je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Steta za fele,bas su mocne.gledam danas na pik-u prodaje se prelude. Ima jebena sjedista koliko sam mogao da vidim na slici,crvena sa logom ferarija,da li su original ne znam,ali su premocna

ja bas trazim sjedista od prelude, ali kad bi taj prodavao samo sjedista :icon_smile:

ja sam sada vidio tvoj oglas,zato sam ti i napisao,evo auto u kojem sam ja vidio ta sjedista,,

http://www.pik.ba/artikal/778304/honda-prelude-2-0-16v/
 
RE: Civic Coupe

ArminM je napisao(la):
Steta za fele,bas su mocne.gledam danas na pik-u prodaje se prelude. Ima jebena sjedista koliko sam mogao da vidim na slici,crvena sa logom ferarija,da li su original ne znam,ali su premocna

Ta Prelude bila u Tz koliko me sjecanje drzi,a sjedista naravno da nisu originalna ako je Ferrin znak na njima :D

Nego, odlicno ispalo to farbanje farova, samo ebemti ovu zimu, kako samo unazade auto te balonke na celicarama, jesu to one 13ke sto su bile na crx-u?
 
Član
RE: Civic Coupe

@ArminM da,da, nasao sam ga, presvukao je njegova originalna sjedista i ne znam zasto, nafurao ferarijev znak :D

@Erol nisu, ovo su bmw-ove 14'', ko nove i yokohama zimske gume :D hiihihihihihi
 
Član
RE: Civic Coupe

erol_brcak je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Steta za fele,bas su mocne.gledam danas na pik-u prodaje se prelude. Ima jebena sjedista koliko sam mogao da vidim na slici,crvena sa logom ferarija,da li su original ne znam,ali su premocna

Ta Prelude bila u Tz koliko me sjecanje drzi,a sjedista naravno da nisu originalna ako je Ferrin znak na njima :D

Nego, odlicno ispalo to farbanje farova, samo ebemti ovu zimu, kako samo unazade auto te balonke na celicarama, jesu to one 13ke sto su bile na crx-u?

Bila je i u sarajevu na autopijaci.. nudio mi je covjek za 9000... ali je krs od prelude.. sjeo ja u nju, a sve skripi... doduse ne znam, mozda je nakada bila i dobra..:icon_rolleyes: ili sam mozda samo ja tezak..:icon_smile:
 
Legend
RE: Civic Coupe

nema sta , bas je lijepa hondica druze,a i fino je ti pazis kako se vidi,steta za felge kazes pre velike ....
ako je niska , u cemu je prob ? zapinje za obrve ili ? imam osjecaja da extra stoje hondi
 
Član
RE: Civic Coupe

enesss je napisao(la):
nema sta , bas je lijepa hondica druze,a i fino je ti pazis kako se vidi,steta za felge kazes pre velike ....
ako je niska , u cemu je prob ? zapinje za obrve ili ? imam osjecaja da extra stoje hondi

pazim nego sta, rijetka je, moram :icon_smile: Spustena je previse, tako da je 15'' max, mozda i 16'', kad bih probao... ali ove KOSEI 17'' su definitivno previse, ali su predobre...
 
Član
Ovako planiram da izgleda :)



ova boja, ova stop svjetla, stakla su mi vec zatamljena :)

ajde neko u PS-u da mi stavi moje OZ 15'' super turismo, bijele su, pa da vidim kako ce izgledati:icon_question: ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

MOzda ovako....felge sam nasao na netu, al su iste kao tvoje oz "super turismo"
 

Prilozi

  • Nick_Becker_Shot_side.jpg
    Nick_Becker_Shot_side.jpg
    90 KB · Pregleda: 57
Top