Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
a kako ovo auto nisam vidio prije :icon_mad:
nisam odavno vidio ljepse ;) svaka cast
a za felge sve pohvale da je meni na letiti na ovakve 16ke sa rasponom 4x108 da metnem na svoga PUG-a 205...kao da su bile nekada na piku al vise ih nema :icon_mad:
sretno dalje ;)
 
Član
hvala svima :)

slikano je u Beogradu, zato ne prepoznajete okolinu :D

nije me bilo par mjesecu, ali je auto redovno odrzavan i pazen :)
 
Član
Hvala Hvala :)

razmisljao sam o kupovini coupea isto 8.generacije, ima ih po EU, isto za USA trziste, kao ovaj...ali mi zao prodat ovog :) a bez tih para, nemam dovoljno za novog :D
 
Član
Ako je budes htio prodati, ja sam prvi kandidat, pa se obrati prvo meni. I ja balim za 8gen, i to ima jedna SI u ponudi ali paprena joj cifra...
 
Član
ko bude zainteresovan, mozemo pricati jer na auto dajem garanciju na sve, bukvalno kao i na nov auto, ni malo ne pretjerujem, znaci na motor i elektroniku i sve. plus imam nekoliko setova felni, kupac moze da bira... sve i kad naidje neki zainteresovan, bice mi zao :D
 
Član
eno ga ja spomenu da je lijepo auto i odma na prodaju ode :cool:

ne sumnjam ni malo da ce noviji biti jos dosta bolji od ovoga ;)
 
Član
ih pa ne bih ga ja prodao tek tako, moram potencijalbog vlasnika dobro da upoznam :) polako, salu na stranu, auto nisam ni stavio u oglase niti planiram skoro :)
 
Mene dobro poznas i nadam se da budem i ja s kesom na "ti" kad dodje do prodaje :)

vec sam na shutu reko, felge su legle drama, dok sam ih radio mislio sam da su bezveze, ovako na autu bruka.
 
Top