Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Nemam sad trenutno vremeni ni volje za to, mislim imam, ali ima bitnijih stvari kao sto su mjenjac ili recimo nitro :D

a strut bar je bijeli, jer rijetko ko fura bijeli, svi su crni-crveni, ali lako se sve to prefarba, deklo moram na doPoliranje jer su ga usrali na pranju parom, ne znam kako, ali eto, valjda se kamenac osusio, uhvatio, sta ti ja znam...

@Puki: Nego Puki, evo ti slika motornog prostora pa ga prouci sta bi se moglo ispolirat, pa da i tu varijantu ubacimo u opticaj :icon_biggrin:
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ja jbt, ja gledam deklo i nije mi jasno kako ovako mutno, pa nemoguce reko da je vec matiralo, skoro smo ga prelazili.
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Pa jbg od pranja parom nekom, pa ostao kamenac valjda, sta znam, ima i na falcu :S
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Ne da guzica mira :D

Erol presvukao folijom plastiku po sredini, izmedju sjedista, oko mjenjaca, evo slike :icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i Puki ispolirao 2 komada 17" Kosei seneka racing, (trenutno na autu su iste te samo 16")
Tako da trazim 2 gume 205/40 ili 215/40 do 225/40



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

druze taj aparat ti ne valja jbt :S pa sto god crno slika ispadne plavo :icon_question:


i kakav ti je ovo bojler ispred suvozacevih nogu :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

e pa ne bavimo se svi fotografisanjem :D

Znas kako je mocno kad ide svjetlo od ulicne rasvjete preko karbona, bruka :D

Nije bojler, nego kanta od 20kg laka za drvo :D
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

aa vjerujem, znaci ne kajes sto si karboniziro interijer, znam da si bio nesto skeptican prema karbonu, nije jdm kaze :D
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Ovako, posto mi je izvud bio isuvise glasan, postao je naporan, svaki put kad parkiram auto ili udjem u garazu ili jednostavno prolazim kroz ulicu, upalim nekoliko alarma na parkiranim autima, a i smetao mi je jedan dio zvuka od 2500 - 4000 obrataja i taj isti od 6000-7500 obrtaja, ali taj je vec malo ljepsi jer se brzi vrti taj jer je u vtecu i sve je bucno :D

Tako da je Mita dosao na ideju da pravimo zadnji lonac, koji je btw ogroman, ima i sredini onu praznu komoru, na pocetku i na kraju ina 2 komore punjene prvo staklenim matom, vezanim pa onda staklenom vunom, i kad smo to postavili, nista posebno nije se dobili, naravno malo je bio bolji zvuk, ali nije to to, nije se izgubilo ono "prdenje" :D te smo poslije male ekskurzije nas par hondasa u vikendici na jednom jezeru u Srbiji, napravili i srednji lonac, koji je deblji i veci i od bivceg zadnjeg lonca :D i pomjeren je malo dalje od izduvne grane, tj blize zadnjem loncu i onda sam dobio zvuk koji sam zelio, odnosno tihi, duboki zvuk, prijatan za voznju, ali jeben kad zavrti obrtaje :icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A Ovo je srednji lonac: :icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us

A onda smo brusili rupe 4x98 na 4x100 posto su mi uvaljene felne najstrasnije, te evo slike kad smo provjeravali je li sve ravno po rupama, bzw u pitanju su Kosei Seneka Racing, iste kao sto su mi vec na autu, samo 17"



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Mita car :cool: nadam se da je sad dostojan zvuk, a ne onaj fart can, nego te felge, otkud da ste to radili, ko je radio, kolko je sigurno, daj slika kakvih da vidim na sta to lici
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Mita radio, ko ce drugi, brusio samo onom brusilicom koja je iste velicine kao ona zubarska, tako da je vrlo precizno, posto je auto bio na dizalici, upalim ga, u petu odmah i gas na 160 kmh, da vidimo dal trese, kad nista, tako smo znali da li je ravno, i mogu ti reci da je vrlo mjerodavno :D
 
Top