Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

i na mojoj skodi je bio takav kljuc isti. Sad cu ovih dana da vidim da limou napraviti i kluc na daljinskom, tj moram da vidim da li se kod sa originalnog kljuca moze ubaciti u daljinski, jer mi je kljuc kodiran :/
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

ne zezaj narod , prizaj da se neko sakrio unutra i zatvara siber a ti ono satro klikas na taster :cool:

mocne stvarcice, honda je beton djece mi ;)
 
Početnik
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Ja siberom isto upravljam na daljinski tako da moze.A nejebem ja nista ove "gadzete" kad ce turbo kit da legne.Onda ima da ti noge ljubim kad te vidim. :icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

slabo kad ce na ovom autu :/ mozda nekad, nikad se ne zna, ali za sad je na stand by, imam pare, ali necu jos... za sad mjenjac kraci da se uzmi prve 3 brzine, 4 i 5 ostanu duge, mozda nitro, iz zajebancije i to je to...
 
Početnik
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

SašaCRX je napisao(la):
slabo kad ce na ovom autu :/ mozda nekad, nikad se ne zna, ali za sad je na stand by, imam pare, ali necu jos... za sad mjenjac kraci da se uzmi prve 3 brzine, 4 i 5 ostanu duge, mozda nitro, iz zajebancije i to je to...
Drago mi je da ce biti jos performance upgrade.Samo naprijed jer vanjstina mi je perfekta sad samo se posveti motoru i mjenjacu i derii guzove :icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

Sarajlic je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
slabo kad ce na ovom autu :/ mozda nekad, nikad se ne zna, ali za sad je na stand by, imam pare, ali necu jos... za sad mjenjac kraci da se uzmi prve 3 brzine, 4 i 5 ostanu duge, mozda nitro, iz zajebancije i to je to...
Drago mi je da ce biti jos performance upgrade.Samo naprijed jer vanjstina mi je perfekta sad samo se posveti motoru i mjenjacu i derii guzove :icon_biggrin:

dere on i sad solidno, ali uvijek se tezi ka boljem - visem - jacem :)
a sto se tice spoljasnog izgleda, treba mi donijeti drugar iz Amerike u oktobru kristalna stop svjetla crveno bijela, ne znam sta bih vise spljasnosti uradio :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe EJ6 FuckYeah :D

jbg stao bih ja kad sam ti vidio auto, ali sam isao samo po majku hitno nesto je vozio za Bg, tako da nisam imao vremena ni za sta :S

istim putem smo prosli, ali ja sa autom visokim pola metra od zemlje :D na 18'' :icon_biggrin:

znam da naprijed mogu spustiti jos, tj da se spuste solje itd da to bude fino odradjeno, ali ne znam koliko moze, i moze li pozadi da se spusti tako...
 
Top