HONDA Civic 1.6i VT

HONDA Civic 1.6i VT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hehehe tepsija poceo da mjenja ko carape.


Jesi li to kupio onu crnu iz sarajeva sto je na piku bila ?
 
Član
u godina ljudi kupuju zutog porsche_a, a ti crnu hondu prelude :D nek je sa srecom ali bolje da si passata kupio:123:
 

EE9

Član
Hvala svima na dobrim željama! ;)

@OggyBoy: Jes' skoro tak'a, samo "Flamenco Black Metallic" i sa ATTS-om! ;-)
@menjic: Ne znam, nisam pratio PIK....ova je od poznanika a moguće da je bila na PIK-u...
@Micky: Jes' i meni je krivo za Passat-a ali šta ćeš...ne mogu ja bez "Japanskog smeća", pogotovo ako ima VTEC! :D

69768211.jpg
 
Član
Ovo je ona gore kod hrvatske rezidencije sto je bila!? Neka je sa srecom, u pravim je rukama! ;)
 
Legend
Uh.. prelijep primjerak..
vidio sam je prije 2-3 dana bez tablica, ganja se sa r32 mk5, ispali se honda fino pravo..

sto se tice ee9, sinoc sam se vozio, i mogu samo reci da je ludo auto skroz, pogotovo kad predje onu magicnu crtu od 5-6k obr/min pa krene usisavat, ludnica :icon_biggrin:

sretno ti sa novim autom :cool:
 
Član
Čestitke temi Mirjane i Tepsiji također, mislim da su oba auta došla u prave ruke ;)
Sretno...
 

EE9

Član
Hvala svima još jednom...da vas ne nabrajam redom......;)
Biće slika, samo dok se malo Prelude dovede "u red"...
Tepsiji sam već poželio sve najbolje a evo i sada to radim....samo sada treba što više pameti u glavi jer izgleda više ne spava kući, nego u Hondi! :D
Za EE9 je svaka priča suvišna, sve dok se čovjek ne "saživi" s tim autom....onda se sve samo kaže! Bio mi je izuzetan doživljaj biti 6 godina u posjedu, ovog zaista fascinantnog automobila.....

P.S.
Jeste....u pitanju je Ogijeva "bivša" Prelude i pored ove, mislim da u Sarajevu ima još samo jedna 2.2 VTi, crvena....ali nisam siguran da je s "ATTS"-om!
 
Član
Jedino je steta sto ce sad civic ostat bez sjedista i enterijera i ostalih stvari namjenjenih luksuzu, ima da ga tepsija ocerupa samo jednu kadicu volan i rucicu od mjenjaca da ostavi u njoj, i mozda pedale od gasa i kocnice :lol::lol::lol:
 
a cak i nitro pakuje na poor little 1.6 :D malo mi je zao zbog svega toga, ode jedini full oem iVT u BiH, al aj, bolje i to nego da je otisao u ruke nekog "P" koji bi ga ubio kroz godinu dana :cool:

Zahtjev za slike te h22 zvjerke, ovaj teaser naslujuce de se radi o pravo dobroj kupovini ;)
 
Član
Mirjane, nek' je sa srećom i hvala ti što sad na mom parkingu imaju tri Hondice... Bar je ostala na alipašinom

menjic je napisao(la):
Jedino je steta sto ce sad civic ostat bez sjedista i enterijera i ostalih stvari namjenjenih luksuzu, ima da ga tepsija ocerupa samo jednu kadicu volan i rucicu od mjenjaca da ostavi u njoj, i mozda pedale od gasa i kocnice :lol::lol::lol:

Zarad toga Tepsija je rekao da hoće sve skinuti ali i sačuvati normalno kako bi je nekad mogao vratiti u stock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top