HONDA Civic 1.6i VT

HONDA Civic 1.6i VT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EE9

Član
Dok ne napravim "najsvježije" fotografije, test iz 10/2002. godine!
Za one koji ne znaju, riječ je baš o mojoj Hondi a samim tim porijeklo i ostali detalji su poznati mnogim čitateljima!
Od 2005. godine je u mom vlasništvu!

P.S. Ima par štamparskih grešaka, znalci će ih prepoznati ali nebitno! ;-)

ee9page1.jpg

ee9page2.jpg
 
Bravo, uzivo sam citajuci jer kao vrline je nabrojao sve ono sto ja gotivim kod Honde, a kao mane sve ono za sta me zaboli kao vlasnika Honde ili bilo kojeg auta - mal gepek, pff

Nego, cekam slike, iako sam vidio one sa Pike i jos negdje i respekt veliki sto si je ostavio u ful fabrickom stanju, te oem fele, te fabricko vjesanje, nije nesto prelijepo za vidjet, al svaka cast, da imam 6 milja ne bi sekunde jedne razmisljao, ovo mi je uz ITR-a san ;)
 
Član
predstavi ti to nama licno i personalno i detaljno i slikovito i et :cool:
odlicna jurilica
 
Član
Svaka cast za auto! Veliki respect za tebe kao vlasnika, jer auto je sacuvao onaj originalni izgled! Potajni sam sanjar bas ovog auta i svaki dan sam posjecivao pik da ga pogledam i vidim da li je prodan! Kada neko spomene na forumu postanem ljubomoran jer "cuvam" ovo auto za sebe i molim Boga da ga ne kupe! :icon_biggrin: Sebicno malo ali jbg! Zelim ti puno srece sa autom i da te sluzi lijepo kao i do sad! ;)

P.S. Erole izvini ali sad mi je ova Honda No.1 na forumu! :D
Tvoja je druga po redu No.1! :D
 
Početnik
Neka si nam je predstavio jos samo slike made by you heh..Svaka cast Honda je san ;) Nego vidim spominjao si Nevena Vukasovica pa me zanima gdje zavrsi njegova Integra sto je vozio na brdu,ako imas kakvih inf.;)
 

EE9

Član
Zahvaljujem svima na pozitivnim komentarima!
Ovaj scan testa je za početak i više nego dovoljan jer priznaćete, nije baš česta
situacija, da vam se vlastito auto (u tom momentu buduće) nalazi u testu nekog auto-magazina!
Kad se uskoro uradi par "kozmetičkih" zahvata, slijede fotografije..... ;-)
 

EE9

Član
@menjic:
Prijatelju....iako mi je EE9 vrlo drago auto....u životu ima puno, puno bitnijih stvari od "limenih ljubimaca"....tako da sam i ovo predstavljanje "odradio" više po inerciji, nego na način kao što to većina ovdje radi....

Evo jedna "egzotična" sličica.....:D
26834157.jpg
 
Član
EE9 je napisao(la):
nije baš česta
situacija, da vam se vlastito auto (u tom momentu buduće) nalazi u testu nekog auto-magazina!

Bila je i moja trica nekad, doduse jos dok je bila u mom vlasnistvu :D

http://www.automagazin.ba/?clanak=060313007

To je ista ona trica sto je jednom prigodom oderala i tebe i tvoju Hondu pa si se onda sunjao po parkingu, mjerio perecnik mojih tockova pa poredio sa precnikom svojih u pokusaju da otkrijes sto je moja trica bila brza od tvoje honde :D

Trebo si ti tu Hondu prodat meni kad si imao priliku i dok sam bio voljan da je kupim. Ako nista, ja bi joj vratio sjaj i zivot u taj motor pa da Honda opet bude ko sa slika koje postavljas naokolo (posto sad uzivo nije ni blizu tom stanju)
 
Član
svaka cast na autu, a priznajem, jeste furka vidjeti vlastito auto u magazinu :) al' tekst ima tako blesavih podataka / informacija da sam ga s ceifom procitao od pocetka do kraja da probam uociti jos koji :D
 

EE9

Član
Oooooo kolega, tj. "vuče u janjećoj koži"...nisam ti čestitao na konačnom "probijanju" tvoje magične granice ispod 16sec./402m! :D
Jest' da ti je trebalo par godina ali sad si sve nadoknadio s ovim VauVau turbakom! :D
I daj bolan da konačno dočekam dan da pričam s odraslim čovjekom a ne s adolescentom, koji bi se samo "prepucavao" na način "čiji tata ima veću chunu"....:D
 
Član
Uzeo si je znaci, ajde super :icon_biggrin:

A ova Honda je zavrsila kod tepsije, ak koga interesuje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top