HONDA Civic 1.4GL (1990.)

HONDA Civic 1.4GL (1990.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tek sad vidim koliko je ovaj auto očuvan!:icon_eek:
Pa gdje ih nalaziš takve kad su 90% groblje????
 
Član
EE9 je napisao(la):
@selva: Ma, no sikiriki... ;-)

@SašaCRX:
Nemoj mi reklamirati svoju Hondu u mojoj temi! :D
Da si postavio ovo, svaka čast...

http://www.youtube.com/watch?v=9ySBeeA6TrY&feature=related

:icon_eek: sad tek skontah da sam okacio kod tebe u temi umjesto na reklame :lol::lol:
 

EE9

Član
@nenadbalaban:
Svakako...:cool:

@memi:
Hvala...a što se tiče planova, ništa posebno (jer mi je ova ED2 samo privremeno rješenje) iako bi se zbog male težine (cca. 880kg) s malo ulaganja u "tuning", mogla napraviti jako brza "sedanka"! ;-)

@djtopa:
Ha, jesi li vidio? Iskreno da ti kažem i mene je to iznenadilo kako je očuvana jer kao što kažeš (i kao što jeste), 90% ih je groblje a btw ovu sam našao u tehničkom muzeju! :D

@SašaCRX:
Ma, sve OK! ;-)
 
Član
Mirjane zao mi je sto si se rijesio Prelude jer sam ocekivao da ce zadrzati kod tebe, a narocito sa onim Enkei felgama od EP3. Sigurno si imao svoje razloge za prodaju, al najbitnije je da si ostao vjeran samo njoj ( Hondi ). Svaka cast.
 

EE9

Član
Moj Dino...nisam se ni ja nadao da će BB6 tako kratko biti u mom vlasništvu ali tako je ispalo!
A što se tiče "ostanka" na HONDA-ma...to mi se dešava zadnjih 12 godina! :D
 

EE9

Član
Konačno da "grane" sunce...kupanje, pa slikanje za kalendar 2012.-te! :D

Januar
81641882.jpg


Februar
59246717.jpg


Mart
11217119.jpg


April
29940202.jpg


Maj
57682110.jpg


Juni
63636049.jpg


Juli
32559668.jpg


August
12417863.jpg


Septembar
87709367.jpg


Oktobar
28213417.jpg


Novembar
13742519.jpg


Decembar
88917397.jpg
 
Član
Ma ljepotica:cool: Samo jedan sitni detalj.. ove kao ukrasne hrom lajsne naprijed ispod znaka,ja bi to skinuo..
 

EE9

Član
@OmO:
Nije baš k'o da je iz fabrike ali da je izuzetno očuvana...jeste! ;-)

@DDaarriioo:
Slažem se...hvala!

@vladica85:
Thanks...a pravo da ti kažem ne smetaju mi nešto lajsne, zato jer su "stock" :D a možda i jer se (između ostalog) po njima razlikuje od starije "sedanke"...nek' se zna da je "face-lifting"! :D
Za sada nek' stoje...to neka radi onaj koji mi da 3.300 konvertibilnih razloga! :D
 
Član
kako dobar kalendar... Svaka cast! i ja sam slikao svoju danas.. Sunce sija k'o tepsija :lol::lol:
 

EE9

Član
Hvala Mario...a otkada to da tepsija, (ljubitelj FIAT-a, iz Goražda) sija??? :lol:
...sigurno od kada vozi Hondu? :lol:
 
Član
EE9 je napisao(la):
Hvala Mario...a otkada to da tepsija, (ljubitelj FIAT-a, iz Goražda) sija??? :lol:
...sigurno od kada vozi Hondu? :lol:

:lol: :lol: :lol: nisam na njega mislio al eto moze i to bit :lol:
valjda ce i sutra sijat pa da pravimo jos slika za kalendar :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top