HONDA Civic 1.4GL (1990.)

HONDA Civic 1.4GL (1990.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EE9

Član
@SašaCRX: Hvala! ;)

@-sanja-: Hvala Sanja...slažem se, simpa su ove sedanke, imaju jako puno prostora a ujedno su jako "živahne"!
Btw, ova ED2 mi je samo privremeno rješenje jer sam "iznenada ostao" bez PRELUDE a i ovo privremeno je moralo biti HONDA! :D
 
Član
Svaka cast za ovo "a i ovo privremeno je moralo biti HONDA! " :icon_biggrin: Fina i ocuvana i nek te za to privremeno vrijeme dobro sluzi u sto uopste ne sumnjam.
 

EE9

Član
vladica85 je napisao(la):
Svaka cast za ovo "a i ovo privremeno je moralo biti HONDA! " :icon_biggrin: Fina i ocuvana i nek te za to privremeno vrijeme dobro sluzi u sto uopste ne sumnjam.
Hvala na željama Vladice...pa šta treba?
Kojekakva narodna vozila da vozam? :D


@kristijang: ;)
 

EE9

Član
@selva: Ma, no sikiriki... ;-)

@SašaCRX:
Nemoj mi reklamirati svoju Hondu u mojoj temi! :D
Da si postavio ovo, svaka čast...

http://www.youtube.com/watch?v=9ySBeeA6TrY&feature=related
 

EE9

Član
Konačno...nakon silnog čišćenja snijega, danas je ED2 malo bila na cesti, pa sam iskoristio priliku da napravim koju sličicu...

99811963.jpg


72543399.jpg


75403734.jpg


81029630.jpg


61678566.jpg


Zaboravio sam na neku "papirologiju"...:D

46817481.jpg


21946827.jpg


47795279.jpg


Adresa i ostali podaci, najbližeg (nama iz Sarajeva i okoline), ovlašćenog HONDA servisa... ;-)

20222024.jpg
 

EE9

Član
Mora se priznati...jeste, stvarno je očuvana a nije to ništa kakva je tek "ispod suknje"! :lol:
Žao mi je što nisam u tom momentu imao foto-aparat...ali biće slika na proljeće...
 
Član
opa stvarno odlicno izgleda, ovih sedana sve vise na nasim cestama.. cini mi se da sve vise postaju "IN" neka te dobro sluzi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top