Honda Accord :)

Honda Accord :)

Član
honda ti je dobra samo mi se ne svidja ovi zmigavci ostalo je vrh. zelim ti puno predjenih kilometara ;)

Eko10 je napisao(la):
honda ti je dobra samo mi se ne svidjaju ovi zmigavci ostalo je vrh. zelim ti puno predjenih kilometara ;)
 
Član
Eko10 je napisao(la):
honda ti je dobra samo mi se ne svidja ovi zmigavci ostalo je vrh. zelim ti puno predjenih kilometara ;)

Eko10 je napisao(la):
honda ti je dobra samo mi se ne svidjaju ovi zmigavci ostalo je vrh. zelim ti puno predjenih kilometara ;)





ganjam maglenke koje ce takodje biti iste boje pa ce onda to bolje izgledati :) hvala
 

OmO

Član
Neka je sa srecom, da se navozas. A stavi jos jedan sloj transparentne narancaste preko pozicija, bolje ce biti ;)
 
Član
OmO je napisao(la):
Neka je sa srecom, da se navozas. A stavi jos jedan sloj transparentne narancaste preko pozicija, bolje ce biti ;)

razmisljao sam o tome,kontam da bi tek onda dobila onu naradzastu zeljenu, i hvala.
 

OmO

Član
Evo kako je to kod mene na Hondi ispalo sa duplom, folija je onako zuto narancasta i sa dvije je ispala narancasta.

jdmk.jpg
 
Član
evo stigle felge danas,namontirao sam dvije cisto da vidim kako ce to izgledati i mogu reci da sam vise nego zadovoljan :cool:
treba ih malo ocistiti i srediti ali dok malo boljeg vremena uhvatim... :icon_smile:
felge su 17x7j,et40,gume naprijed michelin 215/45/17 nazad hankook 225/45/17







 
:icon_eek:ima da bude brutalna honda:Dsamo sto bih kod mene brusilica odma radila da se malo spusti predobra svaka cast sretno u daljim radovima:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

:icon_eek: ima da bude brutalna honda sto se tice spustanja brusilica ima posla :D neka je sa srecom samo naprijed
:cool::cool::cool::cool:
 
Član
Zeljo-focus je napisao(la):
:icon_eek:ima da bude brutalna honda:Dsamo sto bih kod mene brusilica odma radila da se malo spusti predobra svaka cast sretno u daljim radovima:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

:icon_eek: ima da bude brutalna honda sto se tice spustanja brusilica ima posla :D neka je sa srecom samo naprijed
:cool::cool::cool::cool:



hahaha :lol: hvala ti ;)

saleee je napisao(la):
Ma kaki četri samo dodaj još za toliko i će da bude onda mjera :cool::cool:

eh,trebam ja to auto voziti :p :123:
 
Član
Dobra honda :cool: sretno u nastabku radova ;)

A ovu foliju bih ja skinuo nekako mi bolje bez nje :icon_smile:
 
Top