Honda Accord :)

Honda Accord :)

Član
Evo ljudi konacno da predstavim novu vozilicu,prodao eg-a :(,kupljena Honda opet naravno :) ovaj put Accord iz 1996 u solidnom stanju. Motor je 1.8iLS sa 115ks. Od opreme je imala 4x el.podizaci stakala,el.retrovizori,klima,abs,airbag vozaca i jos nekih sitnica. Uzeo sam je 28.12. i od tad sam uradio dosta stvarcica na njoj,pa da krenemo. :)

evo prije svega poslednja slicica eg-a :(



Evo par slika kad je tek stigla nisu neke slike ali oprosticete mi,ruzno vrijeme :D
Desna je moja,lijeva od starog :p




Prvo sam zamjenio masku,stavljena sa vecim znakom (na staroj mascni nije ni bio znak :D )


pa je pocelo da se radi...



ubacena bez koza komplet enterijer ( sjedista,tapacirunzi,naslon za ruku i koza oko rucice mjenjaca),prednja sjedista su sa grijacima,takodje su stavljeni retrovizori sa grijacima..














Zmigavci su bili bijeli kao sto se vidi,uradjeni sa transparentnom orange rally folijom..
prije



evo jedna da uporedim :)



i poslije..






bio neki remus,zamjenjen sa japom,mislim da puno bolje izgleda a o zvuku necu ni da govorim :cool:







zamjenjeni znakovi nazad jer su bili izlizani i poceli se guliti...




i par ovako bezveze slika :)







Felge mi salje danas lik iz sarajeva,17'',bice slike,sto se tice buducih radova planirao sam raditi limariju na proljece,zadnje rubove i ima par ogrebotina od kljuca pa cemo vidjeti sta dalje,imam jos puno ideja ali istrosio sam budzet trenutno tako da cu sad malo da je perem i vozim :lol:
 
Član
Super auto! Da te mnogo sluzi, bez kvarova. Samo mi ovi zmigavci nekako pravo zuti. Nisu narandzasti... :(
 
BHT Ovisnik
ljepsa od starog honda:D
salim se,fine su obe,posebno mi se sviđa unutrasnjost:cool: gdje si uzeo jap, da li je bez prigusavaca imas li snimak kakav:cool:
 
Član
@etno: nisu skroz narandzasti,ali nisu ni zuti,slike su lose skroz,bice bolje dok malo ugrije. :) hvala :icon_smile:

@sema911: hvala u svakom slucaju :D

@col3: ajd sad svi komentarisite od starog hondu :lol: jap sam dobio od druga iz austrije nema prigusivac,auto se bas opasno cuje bice i klip uskoro,obecavam :) ;)
 
Član
Dobra ondica jedino mi malo odskace od enterijera drvo u centralnoj konzoli,
i jeli u planu kako gewindanje uz te 17-tice...;)
 
Član
sema911 je napisao(la):
sta ces kada ti stari voza h22 ,. mada se u saobracajnoj vodi i tebi je rekao da je 1,8
eh da je bar h22 :icon_smile: kod njega je f20a8 145ks.


saleee je napisao(la):
Dobra ondica jedino mi malo odskace od enterijera drvo u centralnoj konzoli,
i jeli u planu kako gewindanje uz te 17-tice...;)
jesu u planu ali trenutno ce to pricekati.. :) drvo razmisljam ili carbon ili piano black..:icon_question:
 
Član
Moj glas za piano black čisto kulturnije je i bolje ide uz bež neg carbon :icon_smile: ...
 
Član
fin japanac :icon_smile: i ja bi radije piano black, po meni nekako ljepse izgleda :icon_biggrin:
 
Top