HITNO. Audi A4 b7 3.0 TDI 150kw/204ks quattro,manuelni mjenjac, ISKUSTVA - SAVJET??

HITNO. Audi A4 b7 3.0 TDI 150kw/204ks quattro,manuelni mjenjac, ISKUSTVA - SAVJET??

Član
ja imam a4 b7 2005 3.0 quattro automatik i nemam problema osim onih lafeta,to im je sranje....ostalo je sve do servisiranja....
 
Član
Svaki dio auta ili popravak koji se čini preskup za potencijalnog vlasnika trebao bi dobar razlog za odustajanje od kupnje tog auta. Ali s obzirom da se kod nas auti kupuju radi sela i izvan realnih novčanih mogućnosti, a ne radi samog vlasnika koji će ga voziti, stvara se gomila neispravnih "luksuznih krstarica", prema kojima je potpuno nova Corsa ili Focus smeće sa premalo prostora i lošim imidžom. :D

E svaka ti brate cast , veliki potpis za ovo , uzeo si mi rijeci iz usta...
Gori po 4 lampice kad sjednes u njega , cuje se kad upali , jedva upali , a auto 2009 god..i sta reci ??
Uspe 20KM , uradi dva kruga po gradu , vidi ga selo i to je njemu zivot ?..A da ode negdje dalje , na more ili nesto , ziv ne zna kako ce :D
 
Član
gledate standard? pa onda 90% bosanaca nebi trebala da vozi ništa skuplje od b segmenta, nego ako možete pomozite čojku i manite šuplje ,ove cijene zamajca su sigurno i ovlaštenog...
 
Top