HiTech Chip Tuning vs Meta System

HiTech Chip Tuning vs Meta System

Član
jel to taj chip ovo na zadnjoj slici :)

lijepo je to sve al ja ne znam da bi dao nekom da mi raskupusa auto ovako :D
 
Legend
Sto se HiTech tice fiskalni racun imas, a garanciju neznam na sta hoces, na sta mislis??
Ako mislis na softwer, imas dozivotnu ;)

Taj raskopani smo dobili tako,, zapravo je izgorio bio sav pa smo ga sastavljali od nule instalaciju itd :) ubacena tabla, dijelovi svi slozeni da nista nelupka i onda elektrika slozena, kljuc jlac upaljen i cesta, next pleas ;)
 
Član
ja potpisujem za Srdana...nemoze bez valjaka nista kako treba ako mislis da izvuces maksimum..za to sto ti mislis mozes kupiti box za 100eura i vozis bez problema..ja sam imao na q7 2g bez problema i evo ga jos ziv...
 
Član
daki je napisao(la):
Sto se dyna tice valjke imas kod SM-a, i negdje u ZG ili Osjek. Ako neko zna gdje jos ima neka napise.

Sa 90 na cca 120 KS ;)

Imas i u Novom Sadu valjke i mjerenje kosta 15 eura ;)
 
Član
Gdje si tacno radio to u SM,mislim kod koga distributera ?
Koji je to motor u pitanju bio u Bori ?
 
Član
Srdjane

Sta se moze ocekivati od chipanja Citroenovog 1.6 HDi 110 KS motora. Da li si mozda vec radio iste i kakvi su utisci.
 
Član
Meni je Bora cipovana prije jedno 4 godine u SM-u
100 % sam siguran da ta Bora nije bila nigdje u SMu,sacekacemo da napises gdje si je vozilo u SM.To sam zakljucio iz ovog dole teksta i bojim se da te je neko prevario i da nisi pazio na prvu stvar koja pise na SM stranici
VAŽNO!!! Samo ovlašteni SM distributeri sa ove stranice (SM kontakt) imaju dostupne naše mape,svi ostali koji prodaju SM mape čine to protiv zakona i time pokušavaju da Vas prevare.

i nisu nesto mogli cipovat pa su rekli da izvade ECU i da nesto urade..
Ovo je prva stvar koja upucuje na nekoga ko nije strucan,znaci sve sto se moze napraviti preko OBDa je konacno,nista se ne dobija rastavljanjem ECUa i direktnim citanjem/pisanjem eproma.Zakljucujem da je rijec o EDC15 jer je auto radjeno prije 4 godine i vjerovatno je PD motor.

to su i uradili i auto sam probao, auto je dobilo snage ali je iza mene bio crni oblak dima 20 metara i naravno nije nikako ok bilo,
Naravno da to nije bila SM mapa.

i tu je utvrdjeno da je se pokvario citav ECU i nisu ga mogli vratiti kao sto je bio pa su mi stavili neki ECU od Audi A3 iste standardne specifikacije i auto je radilo opet normalno
E tek ovo je van svake pameti,ECU uvijek moze da se vrati u fabricko stanje osim ako je fizicki ostecen,znaci taj neko ko je radio Vama auto je ostetio ECU fizicki,koliko god da je losa mapa bila i koliko god da je dimio auto nije mogao da pokvari ECU da ne moze da se vrati u fabricko stanje osim ako je nestrucno to sve uradio.NIKAD ali NIKAD ni jedan SM distributer zajedno sa mnom nije pokvario niti jedan ECU a do sada je uradjeno preko 5000 auta

, tako mi je bilo zao Bore i onda sam odustao od Chipovanja kod njih i otisao kuci i bora je prodana poslije nekad....
Zao mi je sto si prevaren,nisi ni prvi ni zadnji kome se to desilo,zbog toga sto i to gore obavjestenje jer sve ostale price su bezvezne i sva moguca objasnjenja da neko nije na stranici iz nekoga razloga,ili da kupuje mape a nece da bude na stranici,ili da nije jos postavljen da ce biti uskoro,ili da salje nekome u SM ECU da se radi,sve su to LAZI.Samo oni koji stoje u SM kontaktu zastupaju SM,svi ostali a ima ih mnogo koji tako varaju,rade to da na prevaru podvale nekome kao SM mape.
 
Top