HiTech Chip Tuning vs Meta System

HiTech Chip Tuning vs Meta System

U Tuzli postoje koliko ja znam dvije firme za Chip Tuning: HiTech Chip Tuning i Meta System d.o.o.. Molio bih sve iz Tuzle ili one koji su radili tuning kod jedne od ovih firmi da mi iznesu svoje misljenje o firmama i kvalitetu njihovog posla. Ukoliko imate primjede i sugestije molim Vas da ih iznesete. Hvala unaprijed!
 
Legend
Sta da ti kazem, Metasistem mi je drug, Mladen znamo se hiljadu godina momak 1/1 profesionalac pravi, a druga firma HiTech je gdje ja radim, i glupo je da ti bilo sta govorim o sebi tj o nama.

Imas web stranicu pogledaj nase projekte cak imas i po forumu, imas i mladenovu.

U principu sto se radova tice sve je isto, samo moze biti razlika u cijeni da je kod nas malo skuplje i to je to ;)

Za koje auto hoces da radis chip?

;)
 
daki je napisao(la):
Sta da ti kazem, Metasistem mi je drug, Mladen znamo se hiljadu godina momak 1/1 profesionalac pravi, a druga firma HiTech je gdje ja radim, i glupo je da ti bilo sta govorim o sebi tj o nama.

Imas web stranicu pogledaj nase projekte cak imas i po forumu, imas i mladenovu.

U principu sto se radova tice sve je isto, samo moze biti razlika u cijeni da je kod nas malo skuplje i to je to ;)

Za koje auto hoces da radis chip?

;)

Pa radio bi chip na VW Golf 5 1.9 TDI 90 KS iz 2006. god.
Znam da se mladen poceo nedavno tim baviti i znam da je covjek profesionalac, jer sam kod njega radio alarm i zeder za istog golfa. Medjutim chip tuning je ipak ozbiljnija stvar od alarma, ipak se radi o motoru.

Iskreno ne znam kod koga bi radio. Vi (HiTech) imate vise iskustva ako se ne varam.
Da te pitam koliko taj proces vremenski traje i koja bi bila cijena za mog golfa?
 
Član
Pa ako hoces profi i da izmjeris snagu prije-poslije narucis se kod Srdjana,covjek je uradio tonu tdi motora...

http://www.smchiptuning.com/604/vw-golf-v-1.9-tdi-90
 
teretanas je napisao(la):
Pa ako hoces profi i da izmjeris snagu prije-poslije narucis se kod Srdjana,covjek je uradio tonu tdi motora...

http://www.smchiptuning.com/604/vw-golf-v-1.9-tdi-90

Da, ali nema u Tuzli + je cijena 250-300 eura. Ako budem i radio onda cu kod jedne od ove dvije firme u Tuzli. No, hvala na pomoci.
 
Član
@Daki

HiTech, jeli to ima veze sa ovim momkom sto ima radionicu kad se krene prema gornjoj tuzli? Mozda snjim radis?
Miko se zove momak? extra dobar sa strujom;)
 
Legend
@haso Da Miko ;) i Boris i Aid,

Posto sam ja preko dana cjeli dan u Remexu, pa stvarno sam ogranicen sa vremenom, evo Vam Mikin broj

061-657-746 dace vam sve detalje oko cipa. A koliko traje cipovanje standardni vremenski rok kao kod svih.
Na mom Focusu smo elektroniku i chip odradili za nekoliko sati, stim da sam ja cekao mapu da mi naprave za moje auto.
Nismo imali za Focus benzin 1.4 mapu, a usput smo mjenjali jos neke stvari na kolima.
 
Član
elvis_h je napisao(la):
nista SM nije bolji od ovih momaka .....

izjava ti je vise nego smijesna,poredis nekoga ko ugradjuje alarme i usputno radi chip tuning sa Srdjanom koji se ovim bavi profesinalno,ima godine iskustva u ovom poslu i u opremu je ulozio desetine hiljada eura...
 
Član
@teretanas sta ti mislis da ovi momci u Tuzli rade u nekim supicama prvo se malo raspitaj pa onda daji neke tamo izjave,imas mali milion tema o cipovanju kod SM-a i kad ih procitas vidjet ces da ima i on mnogo nezadovoljnih musterija,nemoj da podcjenjujes ikoga...
 
Član
Druze Elvise do sada uredjeno 4500 vozila...

Toliko nisu uradili svi ostali tuneri zajedno iz ovog dijela EU.

Daj postavi ovde te teme koji nije zadovoljan i koga sam ja prevario ili tako nesto ???

Da ne bude zabune,nista nemam protov tih momaka iz TZ pitam tebe konkretno,svako radi za sebe i svako radi kako radi,o tome sude musterije a ti mi reci ko je nezadovoljan i postavi te teme.
 
Član
druze SRDJANE !!!!!
nije lijepo blatiti druge ljude a evo izvoli na procitaj vezano je za SM ....


Nisi mog Golfa nikad očima vidio? E pa moj Golf je crni Golf 5 kojem NISI znao iščitati podatke iz ECU.Kojem nisi znao ubaciti mape tamo gdje treba,pa si Srđana zvao da ne slažem 15 puta minimalno da ti on objasni šta i kako...
Moj Golf je onaj Golf koji je kod tebe proveo par sati ili pola dana uzaludno tračenje vremena,jer sam se i tada uvjerio da si obični DILETANT i ništa drugo...
I meni i mom jaranu,koji nažalost nije ovde registrovan da to potvrdi,nisi znao uraditi što bi ''ovlašteni distributer'' trebao znati da uradi,ili kako Srđan reče ''produžena ruka''.
U oba slučaja se radilo o Golfovima 5, TDI i oba su bila crne boje...Možda ti se sad pamet razbistrila ili se i dalje ne sjećaš? Ili samo glumiš amneziju?
Golf kojem si htio da vadiš ECU pa nekim svojim ''kućnim čarolijama'' da ubacuješ mape,jer regularnim putem nisi znao? Opet se ne sjećaš,predpostavljam...
 
Član
Evo da se ja javim kao jedan od zadovoljnih korisnika SM-a.

Iskreno meni ni u džep ni iz džepa, ja sam čipovaosvo starog Seata ko Muhe tj. SM-a, i auto je dobro išao dobro slušao, tri godine sam ga vozio čipovanog i kao takvog prodao bez ikakvih problema.

Znači zadovoljan korisnik,

pozzzzz
 

DSA

Član
Mladen ima alat da ti ubaci odgovarajucu mapu u autu i to je to. Ne radi Mladen nikakve mape, tako da ne mijesajte zabe i babe. Licno na svojoj octaviji imam mapu od covjeka koji radi mape za mladena(Italija), i mogu reci sve najbolje, tako da slobodno mozes uraditi chip kod njega


Tapatalk...
 
Top