HiTech Chip Tuning vs Meta System

HiTech Chip Tuning vs Meta System

Član
To sam u toj temi mislim vec napisao da neznam o cemu se radi.

Jel poenta tvoje price da dokzes kako ja ne znam da ocitam golfa 5 ?

Ja ne mogu da imam uvid sta svaki disributer radi,jer imam 20 distributera i ko sta pokusava da ocitava i kako.

Najbolje bi bilo da svaki auto ja radim licno ali to tehnicki nije izvodljivo i zato i imam distributere a kao i u svakom poslu,nikad saradnici i radinici ne mogu da budu predani poslu kao vlasnik pa vjerovatno je to i ovde bio slucaj.

Ne kazem da je ovo sitnica i bezvezna prica ali stvarno ja neznam nista o ovome i nisam u toku ni da li se ovo sve desilo i zasto i kako jer ovaj auto golf 5 tdi se radi svakodnevno i do sada je uradjeno stotine tih motora i sam Muha ih je radio mnogo i neznam zasto bi bio problem da se uradi taj auto.

A gdje si to procitao da sam blatio ja nekoga ???
 
Član
svaka konkurencija je dobra i svaka konkurencija povecava kvalitet i ja ne vidim nista lose u tome.

Sad trenutno SM ulaze u projekat vrijedan 500 000 KM i pravi se tuning centar kakav nema nigdje u ovom dijelu EU,znaci objekat koji ce iskljucivo i samo sluziti za tuning motora i bice smjesten u Bosni.

Moras druze da shvatis da sam ja svoj zivot i sve sto imam ulozio u ovaj posao i radim vec 15 godina i zato i mogu da pravim ovakve stvari,ja nisam preko noci stvorio SM,to je trajalo godinama i znacilo je mnogo odricanja.

Meni je ovo jedini posao i ja nista drugo u zivotu ne radim i sto se tice ulaganja ovo sto ja radim i sto pravim rijetko ko ima i u EU.

Evo objekat pa pogledaj koliko sam ozbiljan u ovom poslu :)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150508699312107.419382.708212106&type=1&l=b6e9b751d7

Trziste je slobodno i svako moze da radi gdje hoce,ja nikom ne branim nista i nikoga nikad nisam blatio a pogotovo momke koje i ne poznajem i o kojima nista ne znam.
 
Da SM chip tuning postoji u Tuzli, ne bih se ni trenutka dvoumio ali da sad idem u neki drugi grad da tamo radim, to ne. Mislim da su obadvije firme sposobne da urade tuning bez ikakvih problema.

Vidim da SM chip tuning postoji u Zivinicama (AC Star), da li je jos u funkciji, da to nije mozda onaj mercedesov salon?
 
Član
Imaš nekoliko opcija:

u tz za sitne pare može uraditi hitech mapu i bićeš sigurno zadovoljan, naročito kod tebe 90 ps sa ovim od 105ps inekako al taj je baš lijen...

Druga opcija ti je citius u rajvosa isto nije skupo..

Treća opcija ti je ovaj sm koji ti je definitivno najskuplji.....što po defaultu neznači da ćeš biti zadovoljan..

Ja se nisam odlučio na sm iz više razloga prvo skup, drugo daleko, teće moje lično zapažanje da ta vozila više dime nego stock...

Imaš još par kuća svi oni rade...ako se makneš van bih još više opcija imaš....

Nećeš sigurno pogriješiti ako odeš do hitech, vidiš probaš, ta mapa se uvijek može vratiti, ako ti ne zaključaju ko neki što rade ;)!!! pa nedaju moraš ići do njih i tako....

Ugl kad srđan napravi ove hale možda bude i kod njega jeftinije :) do tada imaš jeftinih opcija...
 
Legend
SM chip tuning je napisao(la):
Druze Elvise do sada uredjeno 4500 vozila...

Toliko nisu uradili svi ostali tuneri zajedno iz ovog dijela EU.

Daj postavi ovde te teme koji nije zadovoljan i koga sam ja prevario ili tako nesto ???

Da ne bude zabune,nista nemam protov tih momaka iz TZ pitam tebe konkretno,svako radi za sebe i svako radi kako radi,o tome sude musterije a ti mi reci ko je nezadovoljan i postavi te teme.

Nit momci iz TZ imaju sta protiv tebe, ti kad si cipovo kola ja sam te vuko za rukav i pito sta to ciko radis :D

(Nurijin golf - lokacija Sarajevo magistrala kod grasa golf stao pa sam proveo cjeli dan s tobom oko kola dok ste uganjali da se nesto zalemi, i s tobom je bio momak sto astru onu vozi ljepu.) tako sto se SM tice :cool: respect

Al posto ovdje nema nikoga ko cipuje kola, mislim ima Nipex OCT ima i kod Pavica se narucit chip, ali cijene su skupe pravo, tako da ima puno prostora da se radi i zaradi, kvalitetno. :cool:
 
Legend
Ja makar imam iskustva sa zadovoljnim i nezadovoljnim musterijama. Znaci nije se rodio ko je ljudima ugodio, a cesto "musterije" ne cijene radove koje treba odraditi na njihovim kolima, i vode se onom narodnom - "haj ba zacas mi to odradi"

Ja mislim da nema potrebe dalje da raspravljamo ko je bolji i kvalitetniji, kupusa na svakoj tezgi ima, bujrum gdje god kupis neces se pokajat, samo je negdje skuplje negdje jeftinije, svugdje imas garanciju. HiTech cuva stare podatke i uvjek se moze vratiti setap na fabricko ako nekad to neko pozeli. ;)

Ni Hitech ne pravi mape dobijemo gotove vec od proizvodjaca od kojeg su kupiljeni uredzaji, i ako slucajno treba nesto izmjeniti i prepraviti ili napraviti kao u mom slucaju mapu, onda to iskljucivo oni rade i iskljucivo se drzimo nekih fabrickih parametara, znaci nema pretjerivanja ;)
 
Član
ja imam isti motor kao ti 2007 godiste, 90 ks, uradio optimum chip prije skoro 2,5 godine kada sam imao 35 hiljada, sada imam 115, mogu samo reci da sam prezadovoljan i da mi je to jedna od najdrazih stvari sto sam uradio na autu
 
Već sam pisao uradio sam optimum mapu u HiteCu kod Mika prije godinu ipo presao vec 20 i koju hiljadu auto ne dimi ide kao ludo nema nikakvih problema sve pohvale za momke i preporuke a i cjenovno su prihvatljivi .
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
Druze Elvise do sada uredjeno 4500 vozila...

Toliko nisu uradili svi ostali tuneri zajedno iz ovog dijela EU.

Daj postavi ovde te teme koji nije zadovoljan i koga sam ja prevario ili tako nesto ???

Da ne bude zabune,nista nemam protov tih momaka iz TZ pitam tebe konkretno,svako radi za sebe i svako radi kako radi,o tome sude musterije a ti mi reci ko je nezadovoljan i postavi te teme.

Izgleda kompletna EU i balkan kod tebe samo rade auta...daj ba budi malo realan.

Ja prvi nisam bio zadovoljan i pisao sam o tome. A da ti ja navodim ko jos nije zadovoljan poimenice,ne bi mi bio fazon.A znas veoma dobro njih XY kad,kome,sta i kako:smajli41:

Na neki nacin ste i mene prevarili ,kad sam dovezao Golfa(2 puta),izgubio cijela 2 radna dana,i nista niste uradili,vec ti govoris pa eto sjedi u Gradisku i dodji uradicemo to.A ko bi meni nadoknadio trecu radnu dnevnicu da kojim slucajem sam otisao kod tebe i da ti nisi uspio da to odradis??? Mogao si bar da ispadnes iole korektan pa da kazes ''ok izgubio si 2 dana,haj bice ti bar 50 Km jeftinije,daj da to zavrsimo da budes zadovoljan''...

Nego pusti nek jos neko jede hljeba,nemoj biti toliko samouvjeren i gladan, ti i samo ti,a niko drugi nista ne zna.Nije to u redu...:icon_rolleyes:
 
@Astra znaci tvoj golf je imao 90 KS, koliko sad ima? Da li su nakon chipovanja testirali auto da vide da koliko su konja dobili (dyno test)?
 
Član
Lexillium je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
Druze Elvise do sada uredjeno 4500 vozila...

Toliko nisu uradili svi ostali tuneri zajedno iz ovog dijela EU.

Daj postavi ovde te teme koji nije zadovoljan i koga sam ja prevario ili tako nesto ???

Da ne bude zabune,nista nemam protov tih momaka iz TZ pitam tebe konkretno,svako radi za sebe i svako radi kako radi,o tome sude musterije a ti mi reci ko je nezadovoljan i postavi te teme.

Izgleda kompletna EU i balkan kod tebe samo rade auta...daj ba budi malo realan.

Ja prvi nisam bio zadovoljan i pisao sam o tome. A da ti ja navodim ko jos nije zadovoljan poimenice,ne bi mi bio fazon.A znas veoma dobro njih XY kad,kome,sta i kako:smajli41:

Na neki nacin ste i mene prevarili ,kad sam dovezao Golfa(2 puta),izgubio cijela 2 radna dana,i nista niste uradili,vec ti govoris pa eto sjedi u Gradisku i dodji uradicemo to.A ko bi meni nadoknadio trecu radnu dnevnicu da kojim slucajem sam otisao kod tebe i da ti nisi uspio da to odradis??? Mogao si bar da ispadnes iole korektan pa da kazes ''ok izgubio si 2 dana,haj bice ti bar 50 Km jeftinije,daj da to zavrsimo da budes zadovoljan''...

Nego pusti nek jos neko jede hljeba,nemoj biti toliko samouvjeren i gladan, ti i samo ti,a niko drugi nista ne zna.Nije to u redu...:icon_rolleyes:

Vec sam ti rekao da ne znam ni gdje si isao ni zasto se tvoj auto nije mogao uraditi,Muha kaze da nisi dolazio kod njega i tako u krug,ti govoris da jesi on govori da nisi i sad jos kazes da si dolazio 2 puta.

Ja nikom nisam rekao da ne zna,niti kome branim bilo sta i bilo gdje da radi,svako radi kako zna i po cijeni za koju misli da vrijedi.Mene nije briga sto neki rade tuning za 50 eura jer vecina tih nisu nista ni ulozili i mogu sutra da prestanu da to rade,svako ko je iole ozbiljno ulozio nece to raditi za cevape.Moje cijene mogu samo biti jos vece,nize nece biti sigurno.Evo malo cijena vani

http://www.skn-tuning.de/de/index.html
http://hs-elektronik.com/

i tako dalje...

Ti i tvoj auto se pojavljujete vec nekoliko puta u temama i stalno forsiras isto da SM ne moze da uradi golf 5 i sta time pokusavas da dokazes ne znam, jer do sada je uradjeno pa sigurno 250-300 tih golf 5 tdi i sad je tvoj kao nesto poseban koji nije mogao ni da se ocita,mos mislit...
 
Top