Hi.. sa zakašnjenjem

Hi.. sa zakašnjenjem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dokazao si se da si pravi majstor a treba nam takvih dosta za prave savjete! Pozdrav i dobro dosao!
 
Član
dobro dosao, mogla bi koja sliba vozilice za nas koje neznamo o cemu je rijec... uzivaj.
 
Početnik
nona je napisao(la):
dobro dosao, mogla bi koja sliba vozilice za nas koje neznamo o cemu je rijec... uzivaj.


Ok. Moje vozilice ovoga momenta su : golf 2 syncro 16V turbo, škoda octavia 1.9tdi, i renault5 1.4

par rijeci dodatno oko golfa - auto je samo za ponekad se provozati po gradu i za utrke eventualno, zato je bez ikakve dodatne opreme, i sto je imao ja sam mu pocupao.
godina 1986, full repariran, ojacan syncro pogon, u 2008-oj g. upaljen potpuno novi komplet kovani motor 2.0 16V TURBO, koji jos nije izmapiran (citaj - nastelan za utrke) ali ce to biti nadam se do utrke u Mostaru, kada ocekujem da, ukoliko prije mapiranja dobijem jedan uzasno vazan dio ( a upitno je hocu li ga dobiti ikako), auto bude sposobno bez problema napasti 402 rekord BiH, i postaviti novi. ne, to nije nitro i njega necu ni stavljati na ovaj motor.
ali apsolutno nista ne mogu reci sto ce biti jer ne znam ni ja, najmanje sada ovisi od mene, vec od onih koji mi drugih zemalja salju dijelove. tako je cak moguce teoretski i da ne dobijem jos neke potrebne stvari prije mapiranja i utrke, u tom slucaju, nazalost nastupa nebi ni bilo, zasad.
takodjer se jos moze desiti da postojeci radjeni pogon ne drzao mnogo vecu snagu koju ce sada imati nego sto je imao 2007-me

Slike koje imam :
I napomena : molim da mi se apsolutno ne salju prigovori na racun boje, stop svjetala, itd itd jer me to uopste ne interesira, vec samo pokazujem svoje aute na pitanje drugih. to sto je pocela furka na stock aute stare 25 god me se ne tice, moja imovina izgleda i izgledat ce iskljucivo onako kako ja zelim. zahvaljujem











 
Početnik
http://youtube.com/watch?v=FoQppCUZ-u0


Snimak finala 28.04.2007, klasa 13, SR MOSTAR

vrijeme 12.9, vrijeme auta 12.8, uz sve stvari u autu i nespremno nesto na motoru sto ga je zakidalo za nijansu u snagi, i pustanje gasa i kocenje malo prije cilja u finalu jer je imao snage tada i probiti ispod 12.5 sto bi bila diskvalifikacija.

ovaj novi motor bit ce puno jaci svakako, a ako uspijem dobiti to sto sam pominjao u prethodnom postu gore, auto ce imati preko 100ks vise nego sto je imao 2007. welcome to hell
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
fino,svaka cast,pa mozes li kako ubrzati tu dostavu da dobijes te potrebne dijelove na vrijeme


nemogu, vec je sve placeno i poruceno. ma veca je sansa da ce to stici na vrijeme nego da nece, trebalo bi biti ok.

drugi problem je jedan "dio" koji je vec stigao, ali cekam hoce li ministarstvo civilnih poslova odobriti jednoj kompaniji da mi to proda :D
ne zelim iznositi detalje nikakve oko toga ovoga momenta.
i bez toga bit ce mnogo jaci ali uz to sigurno mogu reci da bi bio super jak da napadne Hotu bez problema (naravno ako nesto ne pukne ili se sjebe)
 
Početnik
admir jahic je napisao(la):
cuo sam od belje da vozas auto da ga malo razradis samo polako pozzz iz livna


naravno da ga vozam. mora proci barem nesto kilometara prije pakla koji ga ceka na mapiranju i onda utrci ako ga prije nje stignemo izmapirati.

jedno ulje sam prosuo odma nakon 300 km, a i ovo drugo cu kad se krene radit. i skinut karter i pocistit ga, reda radi, iako sam naravno sve to pocistio kad sam sastavljo motor.
pretpostavljam mozda kad je nov motor se stvara neka vrsta "špene", nevidljiva oku, pa nije zgoreg pocistit i karter komplet ponovo, jer mozda u ono malo ulje sto se ne moze prosuti na dnu ostane toga sranja malo.

evo taman je netko bio kod mene veceras u kuci, pa ima nekih slika sa mobitela - ovako izgledaju ladice u mome stanu :D :D
dihtung kartera ako ovaj pukne kad se skido, org. filter i 10w60 ulje :lol:
u ovaj motor su ulozene ogromne pare i trud i servis mu mora biti vrhunski


 
ma jakako samo vrhunske stvari i hajde na obaranje rekorda trebao bi ic sad skroz dobro.oce ubrzo race doli u mostaru kaze beljo sad u 5mjesecu da je a nigdje ne pise na amk nitru
 
Početnik
admir jahic je napisao(la):
ma jakako samo vrhunske stvari i hajde na obaranje rekorda trebao bi ic sad skroz dobro.oce ubrzo race doli u mostaru kaze beljo sad u 5mjesecu da je a nigdje ne pise na amk nitru


polazim od toga da si zavrsim nov i jak motor za auto. onda je na drugom mjestu utrka i 402.
sto se utrke tice, najavljena je za 02. i 03. 05. 2008.g. (petak i subota). nemam pojma dali je "nitro" to objavio sluzbeno. jako bi mi odgovaralo da se hoce utrka odgoditi, barem tjedan dana!

hoce, ici ce bolje, iz mnogo razloga, glavno naravno jer sad mogu pumpati ovaj motor na mnogo vecu snagu, onaj prije motor jednostavno radi mehanickih komponenti se vise nije smjeo podizati, a nije ni imao ubrizgavanje za vise.
jos dobijem li ono sto mi treba, mogu sigurno reci da je rekord napadnut (ako nista ne pukne, naravno) ;)
 
onaj stari motor to sam cuo da nije se mogao vise odvrnut do kraja a sad ovaj se moze znaci odvrnut a na koliko je sad bari turbina i dokle moze ici gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top