HELP me raja......

HELP me raja......

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Debel profil gume ce ti biti na 16-kama.Ruzno ce izgledati jer ce ti guma progutati felgu i izgledat ce kao 14-ke.Koliko su jota felge i koji je et?
 
Član
Pa gumu sam mislio stavljat 205/50 a kolko su jota neznam gledo sam neke allesio petokrake nije to jos definitivno jos trazim.
 
Član
Jest ono najljepsa znam i ja to al nije za nasih puteva...nazalost....tako nam je kako nam je.....
 
Član
Sa tim se slazem.Ja imam na kadetu 8 i 9×15 sa 195/50/15 gumama.Mislio sam stavit naprijed 195/45/15 ali bi to bio pre tanak profil gume i bio bi jako neudoban,pogotovo po nasim cestama.Najbolje bi bilo ugradit Air Ride.
 
Član
@tibor, ne zbunjuj ni cojka ni sebe ;), sto je vrijednost ET VECA, felga je vise uvucena prema amortizerima, lafeti itd, sto je MANJA, felga je vise izbacena vani, BMW ti obicno ima nizi ET, kad recimo felge s kockice stavis na golfa 2, vire dosta vise vani.
 
Član
jaha je napisao(la):
fidel je napisao(la):
ma moze 100% , kad na mojoj trici mogu 205/50 r16 mogu i kod tebe,tak da uzimaj to.al malo ces na vuci osjetit to je sigurno

Ma to me tolko nezanima sto se tice vuce i tako je 1.6 Turbo diesel,a znaci kod tebe sve uredu nista trap nije otiso ovo ono sto neki pricaju..............

ma pusti to sto pricaju,samo stavljaj.a nista mi do sad nije otislo i ne vjerujem da ce radi felgi
 
Član
trizex je napisao(la):
@tibor, ne zbunjuj ni cojka ni sebe ;), sto je vrijednost ET VECA, felga je vise uvucena prema amortizerima, lafeti itd, sto je MANJA, felga je vise izbacena vani, BMW ti obicno ima nizi ET, kad recimo felge s kockice stavis na golfa 2, vire dosta vise vani.

Vid` budale....ajde kasno ej bilo kad sam pisao pa zamjenio hehe...isprike, malo mi slova zaplesala pred ocima :D
 
Član
Ja sam vozao tipa dvije godine minimum sa 215/40/16"...Nisam imao nikakvih problema sa trapom....
Jos je spušten bio, a vjeruj da nisam toliko pazio ni na rupe...
 
Član
Ok drugovi hvala vam na pomoci,puno ste mi pomogli-tako da znaci mogu stavljat 16-ke bez prob...........
 
Član
Iceman je napisao(la):
Ja sam imao istog passata, stavio sam 16-ske bez problema 195/45, nije paralo

A trebala bi moc i guma 195/50 nije velika razlika........................

P.S imas li mozda sliku od tog passat.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top