HELP me raja......

HELP me raja......

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz svima,u planu sam stavljati 16-ke na auto sa gumom napred 195/50 a nazad 205/50 pa me zanima da li meni uopste mogu 16-ke hoceli zakacat ovo ono hocul imat kakvih problema auto je passat 3 1991god............pa eto ako ima ko strucan nek mi ti malo pojasni.....
 
Član
mislim da mogu 16ke na to auto,a to za dimenzije guma ne bih ti znao reci,kod mene su na 4orki 205 55 16 i naprijed i nazad.
 
Član
ehehh dobro si valja kupit pa probat ako nemognu prodam,ustvari mogu vidit od nekog ko ima 16-ke da stavimo al prob. je u tome sto nema u mom kraju niko 16-ke sa cetiri rupe barem ja nikog neznam......
 

JD.

Član
sto ne bi mogle

pa isti je radijus tocka kao i kod 15ke samo je felga veca a guma tanja... koja mu je fabricka dimenzija guma ? od toga ti zavisi idu li te gume koje si ti naveo

a hoce li grebati ili ne ne zavisi od velicine felge nego od offseta, ET oznaka na felgama
 
Legend
JD. je napisao(la):
sto ne bi mogle

pa isti je radijus tocka kao i kod 15ke samo je felga veca a guma tanja... koja mu je fabricka dimenzija guma ? od toga ti zavisi idu li te gume koje si ti naveo

a hoce li grebati ili ne ne zavisi od velicine felge nego od offseta, ET oznaka na felgama

to ti bude to
 
Član
MA moci ce drug bez problema, samo da je ofset minimalan...ti se moras brinut zbog ofseta da ne bude previse pozitivan jer ce cesati blatobran, ili previse negativan jer ce cesat amortizer, opruge itd...
 
Član
Pa to me drug i brine posto se nerazumijem toliko oko toga,neznam hocul morat stavljat distancere,al najvise me brine da nece grebat za blatobran ipak nije mala velicina........
 
Član
ma moze 100% , kad na mojoj trici mogu 205/50 r16 mogu i kod tebe,tak da uzimaj to.al malo ces na vuci osjetit to je sigurno
 
Član
fidel je napisao(la):
ma moze 100% , kad  na mojoj trici mogu 205/50 r16 mogu i kod tebe,tak da uzimaj to.al malo ces na vuci osjetit to je sigurno

Ma to me tolko nezanima sto se tice vuce i tako je 1.6 Turbo diesel,a znaci kod tebe sve uredu nista trap nije otiso ovo ono sto neki pricaju..............
 
otidji na amk livno vidis moj link pored vw club i nadji slaven ljuboja vozio je golfa keca i naces pasata smedjeg doli u cosku je zadnji na njemu 9x16
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top