hello from Adassa Audio uk

hello from Adassa Audio uk

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eddo je napisao(la):
ej narode posto ste se eto raspisali, evo vam cisto nako radi reda da drzite malo stvari u perspektivi .... prvi brp, ima se jos puno posla, iskreno ocekivalo se malo vise, al sto je tu je (ZASAD) ....

i307835_eddotz.jpg

sto se tice prvih brpova...

rez09012009wi7.jpg


Prepustite se malo mashti...mislim mastajte malo....

14012009819vu2.jpg
 
Član
joj jes dobar rez sa dd-om :p

ja prvi burp ove godine 154db :( katastrofa...

doduse na -7 stepeni napolju a razlika je evo recimo kod mene 155.4 na 40C i 154.8 na 20C
kasnije posle stelovanja 155.6 na 20C...

komplikacije totalne
 
Član
IGY je napisao(la):
dobar ovaj DD Bekire
a eddo daj nam cijelu sliku reza i gdje si mjerio?

dobijes cjelu sliku na prvom raceu, to je napravljeno sa slot port kutijom u skodilaku .... a mjerio sam kod sebe ;) .... al dobro necemo otkrivat previse, budete vidili gdje ce ovo da ide :cool: ....
 
Član
edo ne bacaj bombe... :)))))

Bekse smiraus ! ! ! ! ! ! !

Do pocetka sezone jos malih milion dana..
 
Član
pada kisa....

eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
dobar ovaj DD Bekire
a eddo daj nam cijelu sliku reza i gdje si mjerio?

dobijes cjelu sliku na prvom raceu, to je napravljeno sa slot port kutijom u skodilaku .... a mjerio sam kod sebe ;) .... al dobro necemo otkrivat previse, budete vidili gdje ce ovo da ide :cool: ....


al nije slot port kutija za brpa, ona je za slusanja koliko ja znam i litraze su im enormne... za karavana bi bila 150Litara za neki solidan sub....
 
Član
eeeej ba nemojte pravit scene, nemate pojma sta tek ide u B i C klasu, a bekire abd preskocim ja i ovaj tvoj rez dok samo zavrsim damp, kutiju i jos jednu malu stvarcicu ccc .... jeste se isprepadali ko kokoske buhahahahhaha .... sta ste mislili da tuzlaci spavaju cccc ....

IGY je napisao(la):
da eddo a TL ti pao sa neba :lol:

skupilo nas se par .... dalje ti je sve jasno ....
 
Član
hajde abd samo skaci vrlo vrlo visoko visoko... al zapamti da je ovo rez u karavanu ne dampiranom i s kutijom koja nije za ovo auto, a kad dodje damp i kutija postam sliku...
 
Član
ma bude to sve kako treba legendo, puno srece i vama i nama vala, bitno je da se radi, a rezovi ce doc sami od sebe .... eto feletu smo dali zadatak hehe to ti je druze prvi prvcati brp koji smo napravili, sa istom kutijom smo nakon malo stemanja (jbga ovo je bio klip da valja) izvukli jos malo dB-a, a abd kazem dok dodje damp, akku i port pa dok se to sve kompletira, ide ovo jos gor nadajmo se pa i preko tvog prvog brpa bekire .... bice vesela godina zar ne :cool: .... good luck adassa ....
 
Član
MONTOYA je napisao(la):
Ja sam se prepao, najiskrenije :lol::lol::lol::lol:

ajde ba boga ti ko da ti ne spremas nesto jos jace i od ovog .... cccc .... moras opravdat proslogodisnju titulu, ja sam tu samo da ti dam malo vise morala da budes bolji nego sto si planiro ;) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top