HDR/ Fake-HDR

HDR/ Fake-HDR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
super faya!;)

evo i od mene jedna u dvije verzije.

opet fake hdr,ali posto je iz raw-a isto ko da je pravi ,hehe
i da nabavio sam tripodčinu,mrcina ,tako da ce biti uskoro pravih hdr-ova


B&W




Color



houp ju lajk it;)
 
hvala,hvala!:)

nisam rekao,ali to se podrazumijeva da ovo nije samo photomatix,nego jos dosta post obrade u PS-u,ali osnova je dobijena u photomatixu.

i ova fora sa izduzenom slikom (kao da je koristen fish eye objektiv) se moze dobiti u ps-u pa probajte,super je efekat.Uglavnom Filer>distort>lens correction>distort i tu se igrajte sa levelima,jeste da valja onda jos dodatno prilagodjavati svasta nesto,ali se isplati.

A color varijanta,znam da je pretjerano (barokno kitnjasto:icon_biggrin:),ali eto jako je pa da postvim,iako je i meni crno bijela puno bolja.
 
Početnik
ljepota fotografije je u ocima fotografa i u ocima posmatraca... meni su ove dvije odlicne... tumacim ih na potpuno razlicite nacine, dijametralno suprotna vidjenja iste scene...

veoma mi se svidjaju! iskreno - najbolje na ovom thread-u! svaka cast!
 
RCat je napisao(la):
nije za neta erole.. :)

ebga ja sad ispade bed gaj sto sam postavio ovo na net,ne znam ja ovo gledam kao fotografiju i kao takve fotke su za pokazivanje,inace koja im je svrha osim ako se radi o onim za obiteljski album (sto je u tvom slucaju mozda)

uglavnom;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
RCat je napisao(la):
nije za neta erole.. :)

ebga ja sad ispade bed gaj sto sam postavio ovo na net,ne znam ja ovo gledam kao fotografiju i kao takve fotke su za pokazivanje,inace koja im je svrha osim ako se radi o onim za obiteljski album (sto je u tvom slucaju mozda)

uglavnom;)

Slazem se sa tobom, ja odavno nisam gledao bolje fpotke, svaka vam cast!
Jos samo da mi malo pojasnite kkao ovo napravite :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
RCat je napisao(la):
nije za neta erole.. :)

ebga ja sad ispade bed gaj sto sam postavio ovo na net,ne znam ja ovo gledam kao fotografiju i kao takve fotke su za pokazivanje,inace koja im je svrha osim ako se radi o onim za obiteljski album (sto je u tvom slucaju mozda)

uglavnom;)

Ne erole..
No posto svaki moj post ovdje nadje neki prc sa manje vise jedne strane.. nemam namjeru da postavljam tako privatne i emocionalne slike.

Ja se tvojim slikama divim, i ove zadnje su veoma dobro uslikane i obradjene.
 
Član
RCat je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
RCat je napisao(la):
nije za neta erole.. :)

ebga ja sad ispade bed gaj sto sam postavio ovo na net,ne znam ja ovo gledam kao fotografiju i kao takve fotke su za pokazivanje,inace koja im je svrha osim ako se radi o onim za obiteljski album (sto je u tvom slucaju mozda)

uglavnom;)
Ne erole..
No posto svaki moj post ovdje nadje neki prc sa manje vise jedne strane.. nemam namjeru da postavljam tako privatne i emocionalne slike.

Ja se tvojim slikama divim, i ove zadnje su veoma dobro uslikane i obradjene.

A hocete li meni makar malo pojasniti kako i sta pa da i ja pokusam, nisam neki zaljubljenik u slike, al ove su fakat extra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top