HDD spajanje sa radiom

HDD spajanje sa radiom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Memorije podržava sve i one od 32 GB,u nijednom upustvu ne piše spajanje sa HDD!
U principu niti jedan autoradio nije predviđen za to,ništa suziću kapacitet pa viditi...
 
Član
koliko napona daje USB na playeru ? za HDD spojit treba ti barem 500mA...mada bi trebalo dodatno napajanje rijesiti to ali opet...i nema sanse da ijedan radio radi normalno sa tolikim kapacitetom diska,probaj nekih 40-ak giga maksimalno...
 
Član
500mA i jeste max na racunaru, ali ako je radio fles 32 giga, onda napavi particiju 32giga. Ako to radi onda napravi particiju 64, ako to radi onda 128 i tako dalje :)
 
Član
Struje je min za 500mA za rad HDD,kažem imam dodatno napajanje preko Y kabela.
Napravit ću to pa ćemo viditi,bilo bi super stvar riješiti se diskova...
 
Član
Ma isto ti je to, uzmi sebi flesh memoriju i snimaj :D isto ti ga dodje dosadi i jedno i drugo, ja razmisljam sve vise o spajanju nekog laptopa ili pravog racunara, parkiram pored zgrade imam bezicnu mrezu prebacim sta mi treba i vozi :D
 
Član
Jednostavno uredjaj nije napravljen da moze ocitavati velike kolicine podataka, ja imam poweracustik dvd moze ocitavati do 16 gb sa usb stika, treba stvarno vremena da ocita sve, jos ima i dodatni utor za karticu od 4 gb, kad stavim da ima 20 gb treba mu 5 minuta da sve ocita, i naravno svaki put kad ugasis uredjaj mora ponovo da ocitava....spojio sam disk od 80 gb jednostavno krene ocitavati i stane na nekih 20 posto i izbaci error ...Nije ti to do napajanja...
 
Član
A kako je moguce spojiti HDD sa fabrickim cd plejerom? Inace imam Blaupunkt 194 CD koji pusta samo obican cd, a ne mp3. Medjutim, na njegovom displeju postoji neka ikonica mp3 i druga ikonica pored njega u vidu nekog foldera, pa me interesuje za sta mu sluze ove dve ikonice i da li je nekako moguce spojiti neki hard disk sa ovim plejerom. Inace, ovaj cd plejer je ubacen u golfa 2...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top