Hamiltonu oduzeta pobjeda

Hamiltonu oduzeta pobjeda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
mtopic je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
po meni je ovo ocit dokaz da navijaju za Ferrari...

i ko rece da je Raikkonen perfektno vozio...pa nije ga niko gurno, sam je izletio...

Jesu li navijali za Ferrari kad su kaznili Schumachera u Monte Carlu zbog navodnog smetanja na stazi kad se izvrtio u Rascas zavoju ... i kazna je dosla POSLIJE 3 SATA VIJECANJA ... pa ako je to toliki prekrsaj i ako je toliko ocit sta se ima vijecati 3 sata? A onda par trka poslije Alonso u McLarenu napravi skoro istu stvar u kvalifikacijama i nikom nista...

A ako Kimi nije odlicno vozio, kako to da se odmah probio sa 3. na 1. mjesto i u toku trke niko nije bio u stanju da mu pridje ... to sto je imao peh pa mu gume nisu bile u najsjajnijem stanju za kisne uslove, to je sportska sreca/nesreca

Al ko sto neko rece, mi ovdje mozemo raspravljati do iduce GP Belgije, sta je bilo, bilo je, niko nas nece pitati za misljenje ... ;)

Cekacemo Monzu ... i ja mislim da ce trka biti do bola dobra
Potpis
 
opet ponavljam , nigdje u pravilniku ne pise koliko ga je trebao Hamilton pustiti , on je njega pustio tek toliko da Kimi bude prvi sto je i logicno .

Mozemo mi ovdje pricati sta god hocemo ali maFIA je rekla svoje , al fkt nema vise smisla , hebo takmicenje u kojem moras varati da bi bilo zanimljivo jer da je Hamilton pobjedio vec bi skoro bilo gotovo ovako mali crveni imaju jos sanse ali i to ce izgubiti nakon Monze :lol:
 
Član
Evo totalno nepristran tekst pa sami zakljucite sta je ispravno


http://www.f1racing.com.hr/index.php?subaction=showfull&id=1220868274&archive=&start_from=&ucat=2&
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
opet ponavljam , nigdje u pravilniku ne pise koliko ga je trebao Hamilton pustiti , on je njega pustio tek toliko da Kimi bude prvi sto je i logicno .

Mozemo mi ovdje pricati sta god hocemo ali maFIA je rekla svoje , al fkt nema vise smisla , hebo takmicenje u kojem moras varati da bi bilo zanimljivo jer da je Hamilton pobjedio vec bi skoro bilo gotovo ovako mali crveni imaju jos sanse ali i to ce izgubiti nakon Monze :lol:

I prosle godine je bilo skoro gotovo ... :lol::lol::lol:
 
vise i ptice na grani znaju da je maFIA pristrasna Ferrariju , na nekim forumima citam kako navijaci Ferrarija govore kako Hamilton ne bi trebao biti kaznjen , a isto tako navijaci BMW-a govore kako ce od sada navijati za Hamiltona samo jer smatraju da je ostecen .
 
Član
, ko je prošle godine doneo posranu politiku u F1 , većina sudija je bila za to da MC Laren uopšte i nevozi cijelu sezonu pa opet su bili fer i progledali kroz prste , daj te nemojte tako Ferrari nema stim ništa odkud znaš šta oni mute možda je onda i Massi i Kimiju namješteno bilo da im bolidi crknu u zadnjim utrkama .
 
ko bi gledao F1 da nema McLarena , Ferrari vs. Ferrari , zanimljivo nema sta :D ,

bilo kako bilo , ja i dalje mislim da nisu trebali uzeti Hamiltonu pobjedu al jbg. ko sam ja da me neko slusa , slijedeca trka ce biti 'ebeno zestoka , jedva cekam :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top