Halid Bešlić teško povrijeđen

Halid Bešlić teško povrijeđen

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Death_beat je napisao(la):
090310043.jpg

tako ti je to kad skodu vozas hhahaah
nije smijesno ali sam morao reci jer to su lose kopije VW

zelim mu brz oporavak
 
Član
skoda je ok...

A ja sam cuo da se halid napio ko letva ... u sani kad je bio sam je popio flasu stoka ...pa vidi sad mozda je cugno malo ....a i VEZITE SE :::


Nadam se da ce biti ok ... cuo sam da je oko bilo u pitanju hocel ga spasiti:icon_rolleyes:
 
Član
Zao mi je Halida pravo:icon_sad: dobar je kao covjek ajos bolji kao pjevac i zabavljac;)

PS. badboy Halid nepije 2 godine radi glasnica i grla tako da ti je ova prica o njegovom opijanju bezveze skroz:icon_rolleyes:
 
Član
Ma kakva škoda nije mu se prednji air bag otvorio nego bočni nebi udario glavom u šoferšajbu nikako mada nije vezan! A bice Halid ok uvjeren sam!
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
TDI_full_power je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):

tako ti je to kad skodu vozas hhahaah
nije smijesno ali sam morao reci jer to su lose kopije VW

zelim mu brz oporavak

Nemas ti pojma sta pricas...usporedi polo i fabiju, octaviu i golf, passat i superb...ili zajebajes ili si pijan :D

Uporedi fabiu i golfa, octaviu i passata, superb i phaeton...

:icon_exclaim:

zao mi je sto je sletio, zelim brz oporavak legendi :cool:
 
Član
Default je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
TDI_full_power je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):

tako ti je to kad skodu vozas hhahaah
nije smijesno ali sam morao reci jer to su lose kopije VW

zelim mu brz oporavak

Nemas ti pojma sta pricas...usporedi polo i fabiju, octaviu i golf, passat i superb...ili zajebajes ili si pijan :D

Uporedi fabiu i golfa, octaviu i passata, superb i phaeton...

:icon_exclaim:

zao mi je sto je sletio, zelim brz oporavak legendi :cool:

Ili feliciu i q7 audija... o čemu ti pričaš, fabia je na osnovi pola, golf na osnovi octavie, superb na osnovi passata .... malo si pobrkao
 
Član
Zdravstveno stanje pjevača Halida Bešlića, stradalog jučer u prometnoj nesreći kod Sarajeva, je nepromijenjeno. Nakon nekoliko operacija, Halid je stabilno, no prema posljednjim informacijama, trpi dosta jake bolove te će ga se još nekoliko dana uspavljivati.

Glasnogovornica Kliničkog centra u Sarajevu, Biljana Jandrić, potvrdila je da pjevač neće ostati bez desnog oka, no postoji strah da se vid na ozlijeđenom oku vrlo vjerojatno neće moći spasiti.

Posjeti u bolnici su zabranjeni, a Halidova obitelj priopćila je javnosti kako je razlog pjevačeva slijetanja s ceste poledica, a ne umor, kako su neki mediji implicirali. Naglasili su i kako su uvjereni da će Halid uskoro zapjevati.
 
Član
a svi vi neki pametnjakovici
eto vi znate koje je auto krs i i da je skoda krs
sve neki strucnjaci sta vi vozate jesu li ta vasa auta krsevi ili su tip top
i koji ***** pljujete po drugim autima a vecina vas ni nema sopstveni
i ovo nije tema za raspravu koja su auta krsevi a koje ne
molim ADMINA da ove suvisne i nepotrebne komentare izbrise

Hvala
a vi luzeri i dalje raspravljajte sta je krs i koje je auto krs
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top