Haknut nalog Zuckerberga na FB

Haknut nalog Zuckerberga na FB

Član
Oggy je napisao(la):
ja se skinuo sa fejsa ima vec 5 mjeseci...nit sam se vise kad vratio, nit sam pozalio, nit mi ista fali...ako nisam dobio, nisam ni izgubio ;)

i ja isto tako malo vishe...bezveze stvarnoo ..omladina je najgora samo mu daj preko 3000 prijatelja i on poznat..hahahahahaha...
 
U redu, ima pretjerivanja, kao i u svemu. Ne znam sta vam toliko smeta, ja primjera radi sam preko fejsa nasao neke stare prijatelje koje godinama nisam vidio, koji su otisli negdje po inostranstvu itd.. Kao sto sam rek'o, ima pretjerivanja, i gluposti po 3000 prijatelja, a ne zna 10 ljudi licno, i to su oni iz kuce i komsiluka. Ajd' to lagano delete i to je to. Meni ne smeta, k'o sto rekoh, nasao sam neke stare prijatelje koje godinama nisam vidjao.
 
Član
ima gluposti naravno... ali ima i prednosti, napravis normalan profil, sa normalnim brojem prijatelja/raje, rodbina i ostali iz inostranstva i to je to... drugo su ovi sto imaju citav grad kao prijatelje, lajkaju sve zivo, da mogu lajkali bi i svoj lajk... pozdrvljam se i ja stalno sa ljudima u carsiji, pa ih opet ne dodajem sve ko" "prijatelje... al ovi sto se samo slikaju, lajkaju, imaju po xxxxx frendova" e to su posebni endemi....
 
Član
au6u0k.jpg


A imam profil od aprila 2007 :)
 
eh da ne vidi ovu temu ostao bi fejs do nedelje zato ga sad brisem

Na fejsu mi je profil Amir Kadić eto koji su me imali u raji danas vise nece :icon_biggrin:

2 oggy koliko je vremene trebalo da se obrise tvoj profil :icon_question: :icon_biggrin:

Limpi je napisao(la):
ima gluposti naravno... ali ima i prednosti, napravis normalan profil, sa normalnim brojem prijatelja/raje, rodbina i ostali iz inostranstva i to je to... drugo su ovi sto imaju citav grad kao prijatelje, lajkaju sve zivo, da mogu lajkali bi i svoj lajk... pozdrvljam se i ja stalno sa ljudima u carsiji, pa ih opet ne dodajem sve ko" "prijatelje... al ovi sto se samo slikaju, lajkaju, imaju po xxxxx frendova" e to su posebni endemi....


tako je i kod mene al opet cu obrisat :icon_biggrin: a upravi si ;)


eto ja maloprije obrisao :icon_biggrin:

14 dana bez ulaska na fejs i trajno brisanje :cool:
 
ima svega, kao sto par ljudi pomenu za komunikaciju sa udaljenima koje niti si vidio niti cuo duze vremena podrzavam, ali oni koji salju jedni drugima sms hajd na fb, ili zive ulaz do ulaza i kao hajmo na fb da pricamo, daj..... preseravanje bolesno.....

takodje najjaci su sa slikama, postave sliku i traze od dugih da komentarisu, ako ne komentarisu obavezno salju link svima na chat i kao "sta mislis, valja li mi slika, hajd komentarisi sta......"
 
zen3dom je napisao(la):
ima svega, kao sto par ljudi pomenu za komunikaciju sa udaljenima koje niti si vidio niti cuo duze vremena podrzavam, ali oni koji salju jedni drugima sms hajd na fb, ili zive ulaz do ulaza i kao hajmo na fb da pricamo, daj..... preseravanje bolesno.....

takodje najjaci su sa slikama, postave sliku i traze od dugih da komentarisu, ako ne komentarisu obavezno salju link svima na chat i kao "sta mislis, valja li mi slika, hajd komentarisi sta......"

takve sam ja imao a o danas vise nemam zove me jaran hajd na fejs ili mnogi drugi gledaj pjesme mi na zidu ajd stavi lajk :lol:

evo jedna slika za te pacijente ;)



Uploaded with ImageShack.us
:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
ma fejs je glupost cista ja ga odrzavam radi rodbine i prijatelja inace ne bih
pobriso sam se sa svih st ranica jedino posjecujem bhtuning i fejs pomalo
a sto se tice izjave od kolege golftz u pravu je sto se tice ovoga za CIA-u
jer je fejs globalna mreza napravljena od njenih ideja i ne bi me cudilo
da doticni vlasnik ima posla sa njima u proslosti i sadasnjosti uostalom
lakse je drzat sve ljude na jednom mjestu nego po svakog covjeka u jednoj sobi
razmislite o tome...
 
Član
Kao sto mi je prof na faxu rekao:
"Iskoristavaj ti socijalne mreze u svoju korist, a ne dozvoli da one iskoristavaju tebe"!



A ako ce mo iskreno meni je FB valjaooooooo ihhh

a ako bog da i valjace jos :D
 
Top