H&R Ford Focus RS

H&R Ford Focus RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Frenkie ti imaš 33 godine ... ja sam očekivao da ću u profilu vidjeti nekog teenagera ... i m out također na ovu temu :lol:
 
Član
Nikola je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
daki je napisao(la):
Bezveze nevidi se nikakva promjena ....

Kako bezveze :icon_question:

Čuj nevidi se promjena ... znači ja sam stavio Koni amortizere kod sebe na auto i to je bezze jer se NEVIDI promjena, a što auto leži jedno 30 puta bolje to je ipak bezze !

A i ovi ostali komentari su za nabiti nogom ! Na autu je urađen ovjes, jel čitate Vi postove ili samo gledate slike ...
"profesionalni Tuning" kaže Frenkie-3B , pročitaj post i zabiciklaj se
Potpisujem ;)

takodje, svi koji kazu da je bezveze i da ima amaterskih boljih, nek si pokusaju omoguciti vožnju sa tim boljim amaterskim a poslije sa ovim i uporede :icon_biggrin: EDIT: ako im i dalje bude bolji amaterski, znam dobrog privatnog doktora, po preporuci jeftiniji pa nek se jave :)
 
Član
sve inzinjeri hebeni i profi tuneri...to ti je ono isto dottore kao sto ste vi u svojoj temi stavljali citroen c3 by a3m i jos par auta...kad ono tomason felgice na autu..vauuuu...zajebali ste vecinu vulkanizera u bih ;)
 
Legend
nodiash je napisao(la):
sve inzinjeri hebeni i profi tuneri...to ti je ono isto dottore kao sto ste vi u svojoj temi stavljali citroen c3 by a3m i jos par auta...kad ono tomason felgice na autu..vauuuu...zajebali ste vecinu vulkanizera u bih ;)

:lol:

dottore

Provaljujes se djabe... Ja nisam rekao nista za body kit. Zakljucak da je na golfu gewinde - proizvoljno ??? bacas kasike ???
Fotke golfa sluze kao primjer da pokazu na sta sam konkretno mislio.

Ja ti podvlacim opet da moj Focus ima H&R, jedino nemam distancere, nisu mi ni trebali. Za kucu kao sto je H&R presmjesno je da rade ovakve stvari i da se time fale, odnosno da se stavlja u vijesti. Focus kao auto i njegove performanse su neupitni i bez H&R.

Pogledaj malo kako to radi eddo pa ce ti biti jasno o cemu ti govorimo. Zamisli sada da K&N firma zamjeni moj klasicni filter zraka na focusu sa izgledom istim takvim i da to posalju da se objavi i kazu evo mi smo TUNERI znamo sarafat kuciste filtera.

:lol: vristim od smjeha :lol:
 
Član
Nije H&R al` je Koni ........... :cool: .............. mnogi kazu da Ferrari ne treba dirati, ali ....... :icon_eek:
[attachment=19855]
 
Ovo vam je dottore kad je nervozan...

bodybuilder.jpg


pa se vi svadjajte :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top