GTA IV za PC

GTA IV za PC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako nemojte da lazete po netu bzze igrq je procurila na net (torrent) prije 3 dana danas vec ima i vise verzija i vise crackova i FREEZ CAM i DRUNK CAM problema.Vitality crack skidajte zadnji je i radi milion posto
 
Član
http://asterix.co.ba/pogledaj.php?st=opis&ID=6595

Nikada nije bilo skuplje...al da imam stroj od masine, ne bih ni razmisljao ;)
 
Član
može li mi ko pomoći
instalirao sam gta 4 i pokrenuo igru,sve ok i kad sam podesio detalje za
grafike i stisnuo aply igra ili zablokira ili se sruši,isto se desi i kad smanjim detalje,nevjerujem da je do kompa ili grafičke (9600gt)
ako ko šta zna nek pomogne ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
može li mi ko pomoći
instalirao sam gta 4 i pokrenuo igru,sve ok i kad sam podesio detalje za
grafike i stisnuo aply igra ili zablokira ili se sruši,isto se desi i kad smanjim detalje,nevjerujem da je do kompa ili grafičke (9600gt)
ako ko šta zna nek pomogne ;)

Crack idi na zona.ws i nadji crack RADI
edit:ako ti neda promjenit detalje ni rezoluciju onda je do konfiguraije
 
BHT Ovisnik
e prijatelj mi skino tu igru i naso serijski kod i sve,al kaze treba servis pack 3 :icon_confused:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
e prijatelj mi skino tu igru i naso serijski kod i sve,al kaze treba servis pack 3 :icon_confused:

Pa skine i njega legalno od microsofta 300 mega.

Btw igra je smece, vidim koliko se ljudi i po netu zali, ne na igrivost, nego na tehnicku izvedbu, pre pre pre zahtjevna, i naprosto lose odradjena, komentar od Rockstara je da danasnji vrhunski kompjuteri treba da igraju na MEDIUM postavci, a da tek iduca generacija kompova koja dolazi ce moci da igra na HIGH?!?!?!? Ma ko je tu lud ba :D
 
Član
kod mene ide jbga nije full rezpolucija ali ide(malo mi je 2gb na visti ali opet...).
A igrica je odlicna,a voznja je realnija OD NFS a novog
 
BHT Ovisnik
trizex je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
e prijatelj mi skino tu igru i naso serijski kod i sve,al kaze treba servis pack 3 :icon_confused:

Pa skine i njega legalno od microsofta 300 mega.

Btw igra je smece, vidim koliko se ljudi i po netu zali, ne na igrivost, nego na tehnicku izvedbu, pre pre pre zahtjevna, i naprosto lose odradjena, komentar od Rockstara je da danasnji vrhunski kompjuteri treba da igraju na MEDIUM postavci, a da tek iduca generacija kompova koja dolazi ce moci da igra na HIGH?!?!?!? Ma ko je tu lud ba :D

ma imam ja dobru konfiguraciju,nece mi stvarat velik problem,nego gledam jel bas treba servis pack 3,a vrlo lako mogu nabavit licenciranu,samo pitam da vidim jel bas to to
 
Član
Da, treba ti SP3 da bi je mogao igrati.

@ Trizex - Znaju i oni kako napraviti sebi, a i proizvodjacima hardwera profit :D
 
Član
Ja na svom nemogu igrat, al frend igra na medium i svaki dan me jebe u mozak da je igra predobra i da nemože prestat igrat, a inače nije mogo izdržat pol sata u jednoj igri, kako čujem to je prva igra koja koristi core 2 quad il tak nešt procove, on ima core 2 duo i HD 3850 il 70 grafu, 2gig ddr2 i radi mu na medium 1024x768.
Igra ima hrpetinu al baš hrpetinu detalja i mogućnosti, što se vidi iz veličine, a za to onda stvarno i trebaju ultra jaki kompovi za high, quad proc, 8800gts, 4gig ddr2 1200mhz bi moralo ić na high valjda, al tko to ima..
 
Član
ovo sam na netu našao, copy paste

Korak 1: Pokrenite regedit klikom na Start -> Run, utipkajte regedit i pritisnite ENTER
Korak 2: Napravite backup svog registra (samo u slučaju)
Korak 3: Pregledaj na "HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ C ontr OL \ Windows"
Korak 4: Promijenite vrijednost "CSDVersion" iz "0x00000200" (SP2) za vrijednost Windows XP SP3 "0x00000300"
Korak 5: Zatvorite Registry Editor
Korak 6: Reboot
Korak 7: Start GTA
Korak 8: Stop GTA
Korak 9: Slijedi link www.lupaland.com
Korak 10: ENTER
Korak 11: Dalje ćeš se snaći već sam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top