GTA IV za PC

GTA IV za PC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam prijatelja ovde u MD koji ima tu igru i prodaje je!!!...ako kome treba nek mi se javi!!!

EDIT:::mogli bi nekako i dopremiti u TZ ako ima neko zainteresovan!!!
 
Član
Poprilicno sam siguran da, ako je izasla danas, da je ima u Tz vec barem dan-dva :cool::cool:

Dosad je uvijek tako bilo :p
 
Član
trizex je napisao(la):
Poprilicno sam siguran da, ako je izasla danas, da je ima u Tz vec barem dan-dva :cool::cool:

Dosad je uvijek tako bilo :p

OK...samo kazem...inace ovaj moj drug je ima vec oko 7 dana...negdje je nabavio...al nece da kaze gdje:icon_question::icon_question::icon_question:...uglavnom igra 100% radi...pa ako nekome zatreba...tu sam!!!
 
Član
srdjo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Poprilicno sam siguran da, ako je izasla danas, da je ima u Tz vec barem dan-dva :cool::cool:

Dosad je uvijek tako bilo :p

OK...samo kazem...inace ovaj moj drug je ima vec oko 7 dana...negdje je nabavio...al nece da kaze gdje:icon_question::icon_question::icon_question:...uglavnom igra 100% radi...pa ako nekome zatreba...tu sam!!!


Ma vjerujem da si ti to mislio dobronamjerno, samo sam htio reci da je to u Tz uigrana sema, kod nas jos uvijek ima par cd klubova u koje odes i normalno kupis igru koju hoces, a ne po stanovima i pijacama da je moras traziti ;) na to sam mislio :D
 
BHT Ovisnik
u nas u mostaru ima svaka igra prvi dan kad izade:cool:sacekas sat vremena i eto igre
 
N

nenad

Ko koristi Free Zonu, postavljeno je na grupi freezona.igre.pc.aktuelno oko 14GB ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top