Grijanje u golfu 2

Grijanje u golfu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
provjeri da te nezezaju ona dva ventila ispod haube prije malog hladnjaka uzni dvije cijevi od vode i prespoji i zamijeni termostat ali stavi kakav da je na njemu veca temperatura ali nemoj uzimat onaj kineski ili turski sto nema slova na sebi i obavezno uzmi gumicu jer je levati redovno izvade a ona se na autu stvrdne i kad vratis ono curi i ako imas para stavi g12 jer ti je to tito za rashladni sistem a nemoj stavljati nikakve kartone naprijed jer se kvar treba napraviti a ne zalijeciti, kad to budes radijo uzmi slauf i natakni na jedno od tih crijeva sto idu u mali hladnjak i dobro ga properi da pocne bistra voda da izlazi na drugu stranu onda smontiraj i nek ti upali ventilator par puta da se sistem ozraci i tek tad provjeri jel sve ok;)
 
Član
Sigurno su otisla ona dva ventila sto vode prema radijatoru u kabini a zna se desiti da ode spuzva na supljikavoj klapni ispred radijatora sto razdvaja toplo-hladno pa nemoze ugrijati.;)
 
nadi na autootpadu ona 2 crijeva sto vode na mali kileric ali nemoj uzimati sa ventilima.... ima ih i bez ventila samo crijeva!!! do toga ti je 100% golf inace ima extra grijanje!!
 
Početnik
moj prijedlog

mont-jakna.jpg


a ako to nepomaze, onda ovo

386_0232546_big.jpg
 
Član
E druze imas li ti vode nasute u onoj bocici jer ako nemas vode grijanje ti nece raditi, nema sta da cirkulise...Meni se to desavalo i svi govorili otisao unutarnji hladnjak , moras stiropor ovo ono...ja nakraju vidim nema vode i ja dospem , kad je pocelo da grije jebo te-a pec....isto je bio golf dva dizel...;)
 
Član
Moras da skines sistem za grejanje, ne izduvava ti ventilator kroz radijator koji treba da greje nego falsira pored pa mu dugo treba da se zagreje.Moj drugar je to skoro popravio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top