GRIJANJE problem

GRIJANJE problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Probaj skinut crijeva na ulazu u i izlazu iz malog hladnjaka, zatim uzmi crijevo za zalijevanje vrta i sl i spoji ga na mali hladnjak (samo na jedan izlaz) i pusti vodu na slavini. ako voda izlazi pod pritiskom na slobodnom izlazu iz hladnjaka, onda ti hladnjak nije začepljen!;)
 
Član
Jesi li vozio na autoputu ovih dana? Meni je termostat bio zapekao otvoren, i temperatura je bila ok na sredini po gradu. Al cim izadjem na autoput i preko 80 vozim padne do one prve crte. Grijanje je isto onda bilo slabo.
 
Član
Problem ti je u spuzvicama koje u tabli dihtaju spojeve na onim plasticnim cijevima od ventilacije. Godine su svoje odradile i one su strule.
 
GOLFVR6 je napisao(la):
Problem ti je u spuzvicama koje u tabli dihtaju spojeve na onim plasticnim cijevima od ventilacije. Godine su svoje odradile i one su strule.

kako to rješit da bude ok koji točno dio treba rastavit i šta uradit unaprijed hvala ima li netko na forumu tko bi to sve popravio plaćam bez problema samo nek se napravi
 
Član
dadao_style je napisao(la):
kako to rješit da bude ok koji točno dio treba rastavit i šta uradit unaprijed hvala ima li netko na forumu tko bi to sve popravio plaćam bez problema samo nek se napravi

Evo ti link pa prelistaj, slicni su simptomi pa se nadam da ces tu naci rijesenje. Svi moguci uzroci su spomenuti i kaki ih rijesiti

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=19411
 
slazem se da bi klapna bila problem,ja sam taj problem na asconi imao,jedna klapna za zrak nije dobro zatvorala,i ulazio je i hladan,jer nije dobro preklapala,da samo vruc zrak ulazi.spuzvica se smotala pod klapnom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top