Grijaci u sjedistima ?!? 3.strana slika zica

Grijaci u sjedistima ?!? 3.strana slika zica

Član
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

technoGeek je napisao(la):
Na slici, taj prekidac je za ukljucvanje grijanja, a taj lijevo sto fali je za sputanje/dizanje sjedista ;)

edit : vidim suvozacevo je sjediste na slici, tako da ne vazi spustanje/dizanje na tome :D

Ne kontam, vozacevo ima dva dugmica, a suvozacevo jedan :) tj oba imaju grijace, samo vozacemo moze da se podize i spusta...
 
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

Ma upravo tako kako si rekao, samo na slici sto si postavio je suvozacevo, nisam gledao, a od zica pomislio da na njih ide prekidac za dizanje/spustanje, nisam doro izrazio jbg :cool:
 
Član
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

SašaCRX je napisao(la):
aha :) ma kontam bitno je samo da se to skopca i sve ce da radi :D

Da kolega kako si i naveo... sve je tu upakovano unutra... kao što ti je Triza rekao kad stignu poslikaj žice, skontat će se.

Mislim da će ti trebati samo struju dovest do njih i to je to. Sad neznam kako idu, jeli posebno struja za jedno, posebno za drugo... ili samo za vozačevo, pa preko njega suvozačevo spojiti...

Uglavnom, sjedišta su odlična ;)
 
Član
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

koliko vidim, na jednom (pretpostavljam vozacevom) imas 4, a na drugom 2 zice viska i to je to? U tom slucaju 99% da trebas samo plus i minus dovesti, i da je to-to.
 
Član
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

e odlicno :)

veoma je mala vjerovatnoca da cu moci ubacit zadnju klupu, ali nije lik htio prodat samo prednja jbg....
 
Član
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

Ja sam kod sebe imao srece, s prednjima se ispatio a zadnja legla s pjesmicom, cas posla :)
 
Član
RE: Grijaci u sjedistima ?!?

ja cu prednja staviti nekako 100%, ali zanja cisto sumnjam jer su od karavana mondea, a moj auto je coupe, nigdje veze :D
 
Član
plava + crna - jel ima air bag a jos ce ti bolje reci kolege elektricari
Isto tako narandjasta + a crna - vidi koje je od grijanja ako ima airbag pa oprobaj uzmes neki accu sa strane ;)
 
Top