Green mamba golf III GTI

Green mamba golf III GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lDruze mislim da bi bilo mnogo bolje da je ovo sto je belo metalik crno, ima takva kombinacija fabricki na mazdi 2 i izgleda perverzno, ali sad je gotovo, uglavnom golf je extra;)
 
Legend
ne znam druze.. previse mi je ovo nekako, mozda na slikama izgleda prenapadno, ali mi se slabo uklapa..

ovdje je mogao ici crni krov i to je max, sve ostalo je previse.. ti kako hoces .)
 
Član
Mislim da bi trebao povezati krov sa felgama sto se tice boje. Jos karambolka kada dodje moci ce se uklapati, ali izgleda mi nekako odignut.
 

IGY

Član
i meni ne lezi ovo, da je hauba ostala u boji auta mozda bi i valjalo, bjeli krov haj i nekako moze proci ali hauba je .....
 
Član
Nije mi komsija sad tu, slikacu ti jednom tu mazdu 2, ista boja kao kod tebe samo crni metalik krov i retrovizori- perverzija, puno je bolje...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ne znam druze.. previse mi je ovo nekako, mozda na slikama izgleda prenapadno, ali mi se slabo uklapa..

ovdje je mogao ici crni krov i to je max, sve ostalo je previse.. ti kako hoces .)

slazem se s noketom, a sve sto mi kazemo je dobronamjerno i kako ti drugi vide auto.... e sad ako ti to nije vazno hoooooooja ;);)
 
Član
Mislis da bi mogao na stylu nesto ucinit ...Tesko ..Respekt za trud i kvalitet uradjenog , ali .... nije po mom ukusu...
 
bgm druze bila je prije ljepsa,ovo sa bijelim i nije nesto...bolja bi bila kombinacija crn krov i neke crne felge ak si vec zelio kontrast :icon_rolleyes: ali tvoje auto tvoj ukus :123:
 
Član
ovo je trebalo biti crno , puno bi bolje leglo...i to bez haube samo krov...
ovako bijelo da je samo krov paa inekako..ali ovo ne lezi bas nimalo..sto bi rekli 'nidje veze' :D
 
Član
sto rekoste ukusi su razliciti ne moze se svima udovoljiti meni se svidja a sto se tice crnog krova i haube pa to svi furaju ja sam od samog pocetka isao sa bijelom kombinacijom tako je za sada.hvala svima
 
Član
Jel ovo folija il si farbo :icon_question: Ako je srecom folija skidaj bolje prije bilo dosta samo sa onim bijelim sarama nego ovako :icon_rolleyes: Trebo ti je neko u PS-u prije odradit da vidis kako bi izgledalo pa onda radit ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top