Green mamba golf III GTI

Green mamba golf III GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
18278765.jpg


25790778.jpg


59649053.jpg
 
Član
Mozda da je malo nizi profil amaroni il mi se samo cini na slikama da je pomasna guma, felgice su mjera ;)
 
Član
Svaka cast od mene cista 10-tka, auto sa svakim korakom sve bolje i mocnije. I takode svaka cast na radovima i trudu.

Jedna mozda cak i nebitna sitnica sta bi ja odradio je, postavio kakvu crnu sitnu mrezicu iznutra kod prednje karanbolke da se iz profila nevidi bas kroz nju, al kao sto reko sitnica mozda cak i nebitna za tebe. Ostalo sve perfectno.

Sretno u nastavku.

2e3efb3e526db1763d4f258481f8aafb.jpg
 
Član
to sam uradio ako vidis ove otvore sa bocne strane sa tim mrezicama a konto sam takodjer i naprijed samo dok nadjem iste mrezice kao sto su mi sa strane.A ove fele su 17c.i pasice ne moguce je voziti na njima lagano zapinju od unutarnje blatobrane unistise se gume danas postavljam 16c bice slike
 
Legend
fino mu stoje ove 17-ke , steta bi bilo da izmisljas neke nove ,pokusaj sa nizom i uzom gumom i malo se poigraj nagibom tockova,mora to ici i da izgleda predobro
 

JD.

Član
lijepo je ispao na kraju, svidja mi se ;)

steta sto neces ostaviti ove felge, bas mocno izgleda na njima... probaj naci manji profil gume, moze 17ka ici tu bez problema, samo treba pravi offset i dimenziju guma ;)
 
Član
Mozes li mi objasnit postupak farbanja ovih plastika? Mislim od pripreme pa do lakiranja ocu ja sebi sad za vikend da pocnem lagano, nervira me ona "kaki" varijanta :D
 
Član
nista posebno jedino sto moras pola auta nazad rasklopiti da skines ove zadnje velike plastike pojaseve rasarafiti,kada ih skines morat ces sa nitrom ocistiti fino posto su tvoje vec farbane ako budes cistio do plastike obavezno plastik praimer pa tek boja i naj bolje je da prenoce da se dobro osuse
 
Član
Superiska, ma ja cu to laganini dio po dio pa kad zavrsim, dobro zavrsio :D Nemoram sve za dan odradit... Krenem od ovih "glupih" plastika pa onda vrata,konzola, tabla i et ga... samo da se nakanim i bit ce ko nov :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top