Gradiška 2013 - SLIKE

Gradiška 2013 - SLIKE

Član
RE: Gradiška 2013 (Slike u visokoj rezoluciji)

Predobrih dobrih auta bilo al bas ...


Dijete od Ivice u cupri spava jednsotavno toliko slatko bilo za vidjet , zanima me samo jel citav event prespavao :D


Fkt osvoji li askona ista :lol::lol:
 
Legend
RE: Gradiška 2013 (Slike u visokoj rezoluciji)

ascona best rat style !!
bekir nam je bio definitivno najjaci
posebno kad nam je na dodjelama dočaravao sta kako ... koji smijer tuninga sta znaci !! :cool::cool::lol:
steta sto nisam snimio legendu nasu ;)

evo od mene nekoliko , radim , veceras jos ...

30j000z.jpg


5do66h.jpg


abjh4j.jpg


29goh3m.jpg


fvh9uu.jpg


19s18n.jpg


2vkkwgz.jpg


x5z5z.jpg


230h7m.jpg


1zzoz7l.jpg


206yluv.jpg


2h7qqoh.jpg
 
Član
Svaka čast na ovome Eventu i pravo mi je žao što smo već odavno dogovorili posjetiti 2. VW Meeting u Dubrovniku i tako sa strane ostavili taj vaš Styling skup... Nadam se da cu sljedeci put uspjeti se iskombinirati i podsjetiti ga. Pozdrav i jos jednom SVAKA ČAST!!! ;)
 
Član
Enese, kad ubaciš sve svoje slike posloži ih u prvi post, neka prvo idu slike pa onda ovi komentari poslije..
 
dajte ljudi sve slike u jedan folder pa ga upload-ujte na neku stranicu,ja 5min. otvaram 1 stranicu i opet nisam uspio,a brzina 15mb/s :icon_rolleyes:
 
Član
Sad vidjeh neko je sliko guzove od one trebe u tigrastim helankama sta je vec obukla:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odakle je ovaj Saleen to nikako da skontam...

Mi smo bili do jedno 3, od svega najjaci bio onaj lik sto se drpo sa onim trebama dok su prale auto, lola navalio da skine onu jednu ona legla neda pa neda.....Drzi se one...sta cu nano dolaze jarani, lezi ceri nogama se brani:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
tvrdoglavi je napisao(la):
dajte ljudi sve slike u jedan folder pa ga upload-ujte na neku stranicu,ja 5min. otvaram 1 stranicu i opet nisam uspio,a brzina 15mb/s :icon_rolleyes:

Ja nemam problema sa otvaranjem. Sasvim uredno otvara.
 
Član
Dobar ti Enese D5100 :D A slike još bolje ;)

U mene su slike 3 puta manje nego originalne, mora normalno otvarat :icon_question: Oko 150kb je jedna slika...
 
Član
Đorđe je li ti osto čitav aparat :lol: Ne znam stvarno što onom momku neko ne kaže da je auto sranje, jer stvarno nije bilo lošeg auta na stylingu, sem ovog...
 
Top