Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Gradiška 2013 - SLIKE

saledoboj

Član
Ekipa iz Doboja i Teslića bila je u Gradiškoj na TS skupu. Atmosfera odlična bar što se mene tiče, auta ko u priči. Najjači utisak na mene su ostavili Hrvati sa svojim opelima i japancima posebno Datsun 1000, kad se pojavio onako iz daljine konto sam da je neki Fiat ili Simca lik ga uradio boli glava. Od jebačkih mašina bio je još neki E34 šestak mašina boli glava, i Saleen na BH tablama. Posebna atrakcija bila je zelena buba, kadrija kockica bi moto (došla neka treba pitala mog jarana sto svi slikaju auto kad nije "lijep", ka njoj lik curo draga 2 motora ima) i Golf kec sa čini mi se osmakom u gepeku.
Što se tiče dvica bilo je par komada boli glava bbs-ice možeš se ogledat na njima sve utegnuto niđe packe nema....

Boki

Član
RE: Gradiska

evo jos malo slika..i koji video
http://s1270.photobucket.com/user/bojanradetic/library/Tuning%20Skup%20Taxi%20Ba?sort=3&page=1

zlajaaa

Član
Gradiška 2013 (Slike u visokoj rezoluciji)

Čitavu noć se uploadavalo i opet ih nije u visokoj rezoluciji uploadalo :icon_mad:
Uz to sam moro ručno na svaku sliku dodat img tagove :lol:

[hr]

Franki

Član
RE: Gradiška 2013 (Slike u visokoj rezoluciji)

Ne zna se koje je ljepse auto :icon_smile:

adi187

Član

Odlicne slike Zlaja, potrudio si se :cool:;)

Cupra od ivice je beton , znaci nema dalje vrhunski odradjeno auto :icon_smile::cool:

Miss D

Član

Mnooogooo dobrih vozilica,a i vrijeme ispostovala sto je jako bitno... ;););) ..a i fotke su odlicne svaka cast :icon_smile:

daki

Super Moderator

Ja bi sebi izdvojio enesovog golfa, i Cuprumedju prvima ono top top, vrh, ali i ostali su dobri pravo da se razumijemo.

zlajaaa

Član

Hvala ;) Dosta je iz susjedne HR došlo, što je u dosta poboljšalo event, dosta dosta dobrih auta i iz Bosne je bilo.. Sve u svemu kvalitet auta je JEBIGA... Samo je bila ascona četkom ofarbana :lol:

Šteta što Enes nije dobio ni jedan pehar :icon_question:

d@llygti

Član

zlajaaa je napisao(la):
Šteta što Enes nije dobio ni jedan pehar :icon_question:
Drug ti ili si ranije otisao kuci ili ti je nesto promaklo.
Enes je dobio nagradu ;)